Karolina Chojnacka

Dzięki temu gadżetowi, Twój samochód już nigdy nie będzie brudny!

Kurz, brud, okruszki – każdy szanujący swój samochód właściciel nie pozwoli, by opanowały jego auto. Jednak czyszczenie samochodu może być wyczerpującym i czasochłonnym zajęciem. Na szczęście są gadżety, które mogą nam to ułatwić!

Łapacz kurzu z mikrofibry od Dust Capture z łatwością, w ciągu kilku sekund usunie wszystkie cząsteczki kurzu z wnętrza Twojego samochodu, pozostawiając uczucie czystości i świeżości.

Interior Soft glue dust remover

Przeczytaj też: Top 5 gadżetów do samochodu

Czym dokładnie jest „Interior Soft glue dust remover”? To rodzaj kleju przeznaczony do krótkich i szybkich aplikacji, który utrzymuje swoją lepkość i przyczepność przez bardzo długi okres użytkowania.  Jest wystarczająco mocny, aby wychwycić wszystkie cząsteczki kurzu i brudu, ale nie wystarczająco silny, aby pozostawić ślady lub zadrapania.

Ten gadżet powinien zebrać każdą, nawet najmniejszą cząsteczkę kurzu czy brudu i, co najważniejsze, robi to w zaledwie ułamku czasu, który musielibyśmy wykorzystać na czyszczenie tradycyjnymi środkami.

„Interior Soft glue dust remover” jest w pełni biodegradowalny, antytoksyczny i odporny na chemikalia, dzięki czemu jest bezpieczny dla wszystkich użytkowników.

„Interior Soft glue dust remover” można kupić TUTAJ.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

uwaga na sprzedawane badziewia. Kiślem samochodu nie wyczyścisz

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze