Dzięki temu gadżetowi, Twój samochód już nigdy nie będzie brudny!

27 października 2020
1
1
Kurz, brud, okruszki – każdy szanujący swój samochód właściciel nie pozwoli, by opanowały jego auto. Jednak czyszczenie samochodu może być wyczerpującym i czasochłonnym zajęciem. Na szczęście są gadżety, które mogą nam to ułatwić!
Loading module...

Łapacz kurzu z mikrofibry od Dust Capture z łatwością, w ciągu kilku sekund usunie wszystkie cząsteczki kurzu z wnętrza Twojego samochodu, pozostawiając uczucie czystości i świeżości.

Przeczytaj też: Top 5 gadżetów do samochodu

Czym dokładnie jest „Interior Soft glue dust remover”? To rodzaj kleju przeznaczony do krótkich i szybkich aplikacji, który utrzymuje swoją lepkość i przyczepność przez bardzo długi okres użytkowania.  Jest wystarczająco mocny, aby wychwycić wszystkie cząsteczki kurzu i brudu, ale nie wystarczająco silny, aby pozostawić ślady lub zadrapania.

Ten gadżet powinien zebrać każdą, nawet najmniejszą cząsteczkę kurzu czy brudu i, co najważniejsze, robi to w zaledwie ułamku czasu, który musielibyśmy wykorzystać na czyszczenie tradycyjnymi środkami.

„Interior Soft glue dust remover” jest w pełni biodegradowalny, antytoksyczny i odporny na chemikalia, dzięki czemu jest bezpieczny dla wszystkich użytkowników.

„Interior Soft glue dust remover” można kupić TUTAJ.

Komentarze

jan
28 października 2020 07:55
uwaga na sprzedawane badziewia. Kiślem samochodu nie wyczyścisz