Brad Pitt w roli kierowcy F1. Zapowiada się nowy filmowy hit

Brad Pitt zagra kierowcę wyścigowego w nowej produkcji Apple. Producentem filmu będzie siedmiokrotny mistrz świata F1, Lewis Hamilton.

Amerykańska wytwórnia filmowa Apple Studios poinformowała, że nabyła prawa do stworzenia produkcji, której akcja będzie toczyć się w świecie Formuły 1. Tytuł filmu, który trafi na platformę Apple TV oraz na 30 dni na ekrany kin, na razie nie jest znany.

Reżyserem filmu będzie Joseph Kosinski, twórca kontynuacji hitu sprzed lat „„Top Gun: Maverick”. Producentami są Lewis Hamilton, siedmiokrotny mistrz świata F1, oraz Plan B Entertainment i Jerry Bruckheimer Films („Top Gun: Maverick”, „Piraci z Karaibów”). W główną rolę wcieli się Brad Pitt.

Brad Pitt zagra kierowcę, który po latach wraca z emerytury i dołącza do debiutującego kolegi z zespołu, aby zmierzyć się z czołowymi zawodnikami Formuły 1.

Nie jest wykluczone, że filmie zagra także Lewis Hamilton. Brytyjski kierowca ma już za sobą debiut na wielkim ekranie. Wystąpił epizodycznie w filmie „Zoolander 2” oraz udzielił swojego głosu w kultowej animacji „Auta”.

Na razie nie wiadomo, kiedy ruszą zdjęcia do produkcji o F1.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze