Quantcast

„Drive To Survive”. Netflix potwierdza kolejne sezony serii o F1

To już oficjalne. Netflix i Formuła 1 potwierdzili, że powstaną kolejne dwa sezony serialu dokumentalnego „Drive to Survive”.

Pierwszy sezon „Formuła 1: Jazda o życie” pojawił się na popularnej platformie streamingowej Netflix w 2019 roku i od razu stał hitem wśród kibiców F1. Dzięki sporej popularności i przychylnym opiniom szybko podjęto decyzję o nakręceniu kolejnych sezonów. Sukces „Drive to Survive” pomógł podnieść globalną świadomość o F1 i przyciągnąć do serii jeszcze większą rzeszę fanów, szczególnie w Stanach Zjednoczonych.

Aktualnie na platformie można oglądać cztery sezony „Drive To Survive”, ale wkrótce będzie ich więcej. Netflix i Formuła 1 potwierdzili, że powstaną kolejne dwa sezony serialu dokumentalnego:

Formuła 1 i Netflix mogą dziś potwierdzić, że cieszący się ogromną popularnością serial „Drive To Survive” został przedłużony na piąty i szósty sezon w serwisie Netflix. Z czasem serial zyskał na popularności, a sezon 4 przyciągnął największą jak dotąd widownię i wdarł się do cotygodniowego Top 10 w 56 krajach.

Zdjęcia do piątego sezonu serialu dokumentalnego o Formule 1 ruszyły wraz z początkiem nowego sezonu, ale oficjalne potwierdzenie wydania kolejnej serii opublikowano dopiero przed Grand Prix Miami. Po raz pierwszy Netflix i F1 potwierdziły za jednym razem powstaną aż dwa sezony „Drive To Survive”:

Nowy sezon ponownie zabierze fanów za kulisy, aby mogli z pierwszej ręki zobaczyć, jak kierowcy i zespoły przygotowują się do walki o mistrzostwo w latach 2022 i 2023. Seria będzie oferować nigdy wcześniej niepublikowane materiały filmowe i wywiady z największymi nazwiskami tego sportu.

Premiera piątego sezonu „Drive To Survive” planowana jest na początek 2023 roku.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze