Karolina Chojnacka

BMW Serii 3 z podświetlaną atrapą chłodnicy. Nic piękniejszego dziś nie zobaczycie

Czy podświetlana atrapa chłodnicy może wyglądać stylowo i elegancko? Czy może wyglądać, nie bójmy się użyć tego słowa, fenomenalnie? Może, jeśli to atrapa chłodnicy BMW.

Atrapa chłodnicy jest jedną z najbardziej charakterystycznych rzeczy, po których możemy poznać markę samochodu mijanego na ulicy. Nie ma na świecie fana motoryzacji, który nie rozpoznałby z oddali wyróżniających się „nerek” BMW. Dzięki pomysłowości inżynierów i projektantów atrapa chłodnicy w BMW będzie nie tylko charakterystyczna, ale i piękna…

BMW Serii 3 z podświetlaną atrapą chłodnicy

W Indiach oferowane jest BMW Serii 3 w wydaniu Gran Limousine. Ma 4829 mm długości (wersja europejska ma 4709 mm), a rozstaw osi mierzy 2961 mm (wersja europejska – 2851 mm). Samochód trafił do oferty zaledwie rok temu i już doczekał się edycji specjalnej o nazwie Iconic Edition. BMW Serii 3 Iconic Edition wyróżnia się podświetlaną atrapą chłodnicy. Nic piękniejszego dziś nie zobaczycie.

BMW Serii 3 Iconic Edition
BMW Serii 3 Iconic Edition, fot. materiały prasowe / BMW

BMW Serii 3 Iconic Edition osadzono na 18-calowych felgach. Kierowca może wybrać tylko jeden z trzech kolorów nadwozia – czarny, biały lub srebrny. Do wyboru są także dwie wersje silnikowe – 330Li (silnik benzynowy 2.0 o mocy 258 KM) lub 2.0d (dwulitrowy diesel o mocy 190 KM). Co ciekawe, wersja benzynowa jest tańsza (około 280 tysięcy złotych) od diesla (około 288 tysięcy złotych), a przecież oferuje znacznie więcej mocy i lepsze osiągi.

BMW Serii 3 Iconic Edition
BMW Serii 3 Iconic Edition, fot. materiały prasowe / BMW

Ale skupmy się na podświetlanej atrapie chłodnicy. Jest piękna. Wygląda niesamowicie. Prawdziwa ikona stylu i elegancji. Teraz najważniejsze pytanie brzmi: czy w nowym BMW Serii 3 oferowanym w Europie znajdzie się podświetlany grill?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze