BMW M2 przygniecione betonowym słupem ogłoszeniowym. Jak on to zrobił?

Co jest gorszego od kierowcy BMW, który lubi szpanować mocą swojego auta? Kierowca BMW, który lubi szpanować mocą swojego auta, ale nie potrafi nad nią zapanować.

23-kierowca BMW M2 najwyraźniej szukał tego dnia mocnych wrażeń. Po fakcie możemy stwierdzić, że jego poszukiwania zakończyły się sukcesem. Chociaż mamy wątpliwości, czy o dokładnie takie mocne wrażenia mu chodziło.

Czy to możliwe? Kierowca BMW nie wiedział co zrobić, gdy jego auto zarzuciło tyłem!

Młody mężczyzna ruszył ostro ze świateł, stracił panowanie nad autem i uderzył w betonowy słup ogłoszeniowy. Roztrzaskał podstawę słupa, który przewrócił się na auto, uszkadzając maskę, przednią szybę oraz dach.

Kierowca BMW nie umie wchodzić w zakręty, ale za to nauczył się latać

BMW M2 ma 370 KM (w wersji Competition 410 KM), a napęd tylko na tył, więc o poślizg tylnej osi jest naprawdę łatwo. Co prawda kontrola trakcji zapobiega takim sytuacjom (przynajmniej podczas jazdy na wprost), a jak wynika ze zdjęć zamieszczonych przez monachijską straż pożarną (tam bowiem doszło do zdarzenia), nawierzchnia była sucha. 23-latek musiał się więc bardzo postarać, żeby doprowadzić do takiego finału swojej przejażdżki.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze