BMW i3 za 1305 złotych?

BMW i3 to samochód w pełni elektryczny, stworzony z myślą o mieszkańcach dużych metropolii, żyjących w ciągłym ruchu. To dla nich polski importer przygotował ofertę finansową.

Ci, którzy skorzystają z oferty BMW eLeasing Comfort będą mogli cieszyć się jazdą nowym BMW i3 za 1305 złotych netto miesięcznie. Promocja została oparta na trzech podstawowych filarach: opłacie wstępnej w wysokości 10 proc. wartości auta, długości finansowania (36 miesięcy) oraz deklarowanym przebiegu 15 tys. kilometrów rocznie. Jest też możliwość regulowania tych parametrów i dopasowania warunków według własnych potrzeb i oczekiwań. Promocja trwa do 31 grudnia 2015.

BMW i3 to samochód w pełni elektryczny. Napęd eDrive pozwala na przejechanie 160 kilometrów bez ładowania, a dzięki systemowi REX (Range Extender) zasięg wydłuża się do 300 kilometrów. To odległość, która może wystarczyć do codziennego poruszania po mieście, a nawet do wyjechania w krótką trasę. Przybliżony koszt pokonania 100 kilometrów to 7,80 złotych. Oznacza to, że przy deklarowanym przebiegu 15 tys. rocznie, właściciel BMW i3 zaoszczędzi około 4800 złotych w porównaniu do wydatku, jaki poniesie kierowca samochodu z silnikiem spalinowym (przy założeniu średniego spalania na poziomie 8 litrów na 100 km). Za tę kwotę, BMW i3 może przejechać dodatkowo ponad 60 tys. kilometrów.

BMW i3 – luksus w służbie naszej planecie. Relacja z prezentacji

BMW i3 jako mobilny bankomat

 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Piękny samochód 😀 idealny do jazdy po mieście, wydaje mi się, że przesiądę się na taki z mojej obecnej Corsy 🙂 Znajomy dał mi namiary na skup aut http://directauto24.pl/ Nigdy jeszcze nie korzystałem z czegoś takiego, ktoś wie jak to wygląda w praktyce?

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze