BMW i3 jako mobilny bankomat

Idea Bank wpadł na bardzo ciekawy pomysł promocji swoich usług. Wykorzystano do tego elektryczne BMW i3, które na wyposażeniu seryjnym posiada wbudowany bankomat i umożliwia dowóz pod wybrane miejsce.

Banki szukają coraz nowszych sposobów na przyciągnięcie klientów. Tym razem w sieci pojawiły się zdjęcia pierwszego w Polsce mobilnego bankomatu zainstalowanego na pokładzie elektrycznego BMW i3. 

Klienci mogą zamówić taki samochód pod określoną lokalizację i czas przy pomocy aplikacji Idea Bank Money Collection dostępnej na smartfony z Androidem i systemem iOS. Przy pomocy telefonu można sprawdzić aktualną pozycję samochodu. 

Tak więc zamiast jedzenia można sobie zamówić bankomat z opcją wpłatomatu z dowozem. Samochód pracuje obecnie na ulicach Warszawy, ale niewykluczone, że pojawi się on także w innych miastach Polski.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Ciekawy pomysł tylko czy pomyślano czy aby bezpieczny dla tego kto tym autem ma jeździć,można zamówić go sobie w każde miejsce,a nigdy nie wiadomo kto zamwia kto bedzie czekał na miejscu, a wiadomo że taki samochod wiezie kupe kasy, normalną rzeczą byłoby zeby w takim aucie były dwie osoby w dodatku mężczyźni.Może fajna forma pomocy dla ludzi, że nie idą do bankomatu tylko bankomat jeździ do nich, ale czy bezpieczna dla prowadzącego to już inna kwestia.Ludzie na banki napadają,a nikt nie odważy się okraść samochodu…wątpie.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze