Blokował lewy pas, a teraz żali się, że „poganiaczowi w Audi” się to nie spodobało

Oto kolejny kierowca, który odkrył, jak stać się gwiazdą internetu. Wystarczy sprowokować innego kierowcę, a potem żalić się, że tamtemu puściły nerwy.

Chcemy, aby była jasność – nie popieramy agresji na drodze, bez względu na okoliczności. Ale nie znaczy to, że będziemy użalać się nad nieudolnymi lub złośliwymi kierowcami, którzy utrudniają innym jazdę i prowokują ich, a potem robią z siebie ofiary.

Autor nagrania zablokował drogę, prowokował drugiego kierowcę, a teraz żali się w internecie

Spójrzcie na poniższe nagranie. Jego autor przez bitą minutę blokuje lewy pas. Nawet pojazdy na prawym zaczynają go wyprzedzać. A on nic, chociaż ma mnóstwo miejsca, żeby zjechać na prawo.

Autor nagrania lubi się wywyższać i prowokować innych, a potem żali się w internecie, gdy komuś się to nie spodoba

Zwróćmy też uwagę na przybliżenie, przez które trudno jest ocenić prędkość pojazdów oraz odległości do nich. Czy to celowy zabieg, żeby podnieść dramaturgię i sprawić wrażenie, że milimetrów brakowało do zderzenia się ze zdenerwowanym kierowcą Audi?

Komentarze:

tylda - 8 lutego 2022

A gdzie miał zjechać Kapitanie Torpeda?
Władowac się przed maskę gościowi na prawym jak zrobiło to piąte zero na filmie?
Pomyśl trochę, baranie

Odpowiedz

Michal - 9 lutego 2022

Zjechać na prawy pas. BARANIE. A jak ma wolno rozpędzający się styl jazdy to niech startuje z prawego pasa. Takie blokowanie drogi to szczyt chamstwa!!!

Odpowiedz

tylda - 8 lutego 2022

Powiedzcie mi drogie dzbany z motocainy (bo autor nie raczył się podpisać, pewnie się wstydzi czegoś), który przepis złamał nagrywający?
Wyprzedzał lewym pasem z zachowaniem należytej odległości, nie miał możliwości zjazdu na prawy, zbliżał się do skrzyżowania z sygnalizacją świetlną. A jakiś debil z przerostem prostaty w samochodzie z pięcioma zerami zajeżdża mu drogę i o mało co nie doprowadza do kolizji.
Jeśli już tworzycie takie pseudo artykuły to chociaż podajcie jeden przecpis, który został złamany przez nagrywającego, bo ja tu żadnego wykroczenia nie widzę.

Odpowiedz

Kapitan bomba - 8 lutego 2022

Tępym dzbanem to jesteś ty, jak już jesteś taki swiętojebliwy to co mówi przpis na temat jazdy przy prawej krawędzi jezdni??? Takie dzbany jak ty traktują przepisy wybiorczo pod siebie, generalnie kilka, kilkanaście lat temu taki cwaniak z kamerką dostałby po ryju za chamstwo, bo takie złośliwe blokowanie to nic innego jak burackie zachowanie na które powinna być adekwatna reakcja

Odpowiedz

mimi - 8 lutego 2022

Ewidentnie winny jest autor nagrania. Skoro jeździ jak oferma, nie ma prawa korzystać z szybkiego pasa, który powinien być wykorzystywany wyłącznie do wyprzedzania.

Odpowiedz

Janek - 8 lutego 2022

Moze lewy jest…kto wie…jedno pewne albo lewym zapier….sz albo o z niego spierd…sz
Ale ten drugi typ tez do madrych nie nalezy. Generalnie obydwojgu wlepilbym po 500 za zwyczajny brak wyobrazni

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze