Karolina Chojnacka

Bentley otwiera nowe Centrum Doskonałości. Dowiedz się, jak drobiazgowo sprawdza się tam samochody!

Zakłady Bentley Motors w Crewe zyskują nowe Centrum Doskonałości. W nowym ośrodku, który ma zadbać o jeszcze wyższą jakość montowanych samochodów, zespół 50 ekspertów zajmie się kontrolą nawet 650 aspektów pojazdu.

Wysoka jakość wykonania modeli pozostaje od lat priorytetem dla Bentleya. Marka podkreśla, że ponad 80% egzemplarzy wyprodukowanych w jej ponad stuletniej historii nadal jest sprawnych i jeździ po ulicach. Nowe Centrum Doskonałości pozwoli na kontynuację i rozwój technologicznej tradycji.

W zakładach Bentley Motors w Crewe zakończyła się pierwsza kontrola pojazdu w nowym Centrum Doskonałości Wykończenia Samochodów. Egzemplarz modelu Bentayga V8 został sprawdzony przez starannie dobrany zespół pracowników zakładów, który specjalnie przeszkolono na potrzeby innowacyjnego ośrodka. 50 ekspertów sprawdzi w zależności od modelu od 500 do 650 aspektów każdego pojazdu. Szczegółowa procedura potrwa do dwóch godzin, a w ciągu tygodnia pracownicy skontrolują do 20 samochodów.

Peter Bosch, członek zarządu Bentley Motors ds. produkcji, wyznaje:

Każdy egzemplarz Bentleya jest montowany ręcznie, po czym przystępujemy do pieczołowitej kontroli, czy samochód spełnia najwyższe standardy. Nowe Centrum Doskonałości Wykończenia Samochodów pozwoli na wprowadzenie jeszcze wyższych standardów. To połączenie znawstwa ekspertów i cyfrowych innowacji wykorzystujących sztuczną inteligencję.

Bentley otwiera nowe Centrum Doskonałości
Bentley otwiera nowe Centrum Doskonałości, fot. materiały prasowe / Bentley

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze