Beata Sadowska na Rajdzie Dakar!

Podobnie jak w zeszłym roku, Beata Sadowska wraz z telewizyjną dwójką będzie na bieżąco informować nas z Rajdu Dakar o postępach polskich zawodników. Tym razem będzie jej towarzyszyć motocyklista Orlen Team - Jakub Przygoński, który po kontuzji nadgarstka wystąpi na rajdzie w roli korespondenta.

Beata Sadowska po raz drugi będzie relacjonować Rajd Dakar.
fot. sport.tvp.pl

Jakub Przygoński będzie towarzyszył Beacie Sadowskiej przy tworzeniu codziennych relacji z rajdu Dakar emitowanych na antenie TVP 2 oraz dostępnych na stronie internetowej www.orlenteam.pl. Kuba został zmuszony do wycofania się z rywalizacji w rozpoczynającej się 1 stycznia kolejnej edycji Dakaru na skutek kontuzji lewego nadgarstka, której doznał podczas ostatniego dnia treningu w Maroko.  

Jak nieoficjalnie dowiedziała się Motocaina, z tego rodzaju kontuzją wystartował kiedyś w Rajdzie Dakar Marek Dąbrowski – wtedy zdecydowano się go nie operować i Marek mógł stanąć na starcie. Tym razem nie podjęto takiego ryzyka i mimo ogromnych aspiracji Kuby, zdecydowano o jego rezygnacji z uczestnictwa w tym trudnym rajdzie. Dlatego też przedwczoraj motocyklista przeszedł skomplikowaną operację kontuzjowanej ręki. Zabieg zakończył się powodzeniem, jednak ręka będzie wymagała długiej rehabilitacji zanim odzyska pełną sprawność. 

Szczęściara!
fot. sport.tvp.pl

Beata Sadowska – prywatnie ambasadorka Toyoty Prius – ma już doświadczenie w relacjonowaniu rajdu; w zeszłym roku przeprowadzała świetne relacje pt. Dakar na Obcasach. Nieco z przymrużeniem oka podpatrywała przygotowania zawodników, ich tryb życia podczas rajdu, czy sposoby odstresowania się po odcinkach specjalnych.

Teraz najmłodszy zawodnik Orlen Team – Jakub Przygoński – będzie towarzyszył pozostałym Polakom od początku rywalizacji w rajdzie i razem z Beatą Sadowską będą przekazywać relacje z biwaków, pokazywać ciekawostki i otoczenie rajdowe, a także starać się uchwycić emocje towarzyszące Krzysztofowi Hołowczycowi, Markowi Dąbrowskiemu, Jackowi Czachorowi i Rafałowi Sonikowi w związku z rywalizacją w tej najbardziej wymagającej imprezie motoryzacyjnej świata. 

Szkoda, że nie zobaczymy Kuby przemierzającego odcinki rajdu, ale przyjemnie będzie też posłuchać wypowiedzi fachowca.
fot. Orlen Team

Reportaże Kuby i Beaty będzie można śledzić codziennie na antenie TVP 2 bezpośrednio po Sport Telegramie około godziny 18.45 w programie „Śladami ORLEN Team, czyli Dakar na obcasach” jak również w felietonach dakarowych w „Pytaniu na śniadanie” pomiędzy godziną 9.10 a 9.30.

Dodatkowo relacje z rywalizacji zawodników Orlen Team na trasie rajdu Dakar będą emitowane codziennie na antenie TVP1 zaraz po głównym wydaniu Wiadomości oraz przed, lub po Teleexpresie. 

Materiały wideo z rajdu zostaną zamieszczone również na nowej stronie internetowej zespołu www.orlenteam.pl, facebooku oraz portalu sport.onet.pl.  

Więcej na www.orlenteam.pl

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze