Beata Sadowska lubi Toyotę Prius

Czym powinien charakteryzować się ambasador hybrydowej Toyoty Prius? Zdaniem przedstawicieli koncernu powinien prowadzić ekologiczny tryb życia, uwielbiać wszelką aktywność i pokazywać, że niezależnie od metryki zawsze jest się młodym. Taka właśnie jest kobieta - Beata Sadowska - pierwszy polski ambasador Toyoty Prius.

Obie są eko i obie perłowe! Świetlisty makijaż Beaty Sadowskiej idealnie komponuje się z jej biało-perłową Toyotą Prius
fot. Toyota

Beata Sadowska dołączyła 26 maja do grona celebrities jeżdżacych nową, super ekologiczną Toyotą Prius III. Obok Brada Pitta, Leonardo Di Caprio, Cameron Diaz, czy Salmy Hayek, polska dziennikarka jest jedną z ponad miliona użytkowników stylowych hybryd.

Znana z ekologicznego i aktywnego stylu życia Beata Sadowska jest chodzącym ucieleśnieniem filozofii modelu. Robert Mularczyk dyrektor PR i CSR marki Toyota o wyborze dziennikarki mówi tak:
 – Nasz wybór poprzedziła taka oto logika. Poszukiwaliśmy gwiazdy, o której tak jak o Toyocie Prius III będziemy mogli powiedzieć, że jest ikoną stylu. W końcu sylwetka Priusa od lat uznawana jest za ultranowoczesną i wyznaczającą trendy. To ona sprawia, że po ten samochód sięgają eko-fani chcący wyróżnić się z tłumu oraz największe gwiazdy światowego showbiznesu takie jak Brad Pitt czy Leonardo di Caprio. Beata Sadowska od lat postrzegana jest przez opinię publiczną jako trendsetterka i ikona stylu. Trudno obok niej przejść obojętnie. Chcieliśmy też, aby nasza ambasadorka – tak jak Prius – była eko-gwiazdą.

Prius to samochód z najmniejszą emisją spalin i zarazem najmniejszym zużyciem paliwa w swojej klasie aut. Dzięki systemowi hybrydowemu może poruszać się wyłącznie przy użyciu prądu: bezszelestnie i w 100% ekologicznie. Nie ma drugiego tak ekologicznego auta na świecie. Beata Sadowska od lat stosuje eko styl życia: segreguje śmieci, uczestniczy w eko-inicjatywach, rajdach samochodów ekonomicznych i sama namawia innych do bycia eko. Ambasador Priusa tak jak jego auto to profesjonalista w swojej dziedzinie. Prius niczego nie udaje. Jest pierwszą pełną hybrydą na świecie, pozwala jechać z wyłączonym silnikiem benzynowym i gwarantuje niskie zużycie paliwa połączone z niską emisją zanieczyszczeń. Nasza gwiazda zawsze maksymalnie angażuje się w swoje projekty, nigdy nie odpuszcza. Ani sobie ani ludziom, z którymi pracuje (…) No i jest zawsze w najwyższej formie. Prius to obecnie najbardziej zaawansowany technologicznie samochód klasy popularnej. To właśnie ukryta w nim technologia uwalnia ekologię. Ten samochód pozwala pilotem uruchomić zdalnie sterowaną klimatyzację w upalne dni, która energię kumuluje przy pomocy zamontowanych w dachu baterii słonecznych, wyświetla prędkość na szybie przed twarzą kierowcy oraz parkuje za nas w wyznaczonym miejscu parkingu. A to tylko niektóre z jego niezwykłych zdolności. Beata Sadowska także jest ciągle w najwyższej formie. Regularnie startuje w maratonach i półmaratonach, trenuje jogę, wspina się w górach i jeździ na nartach. 

Prius – auto o silniku hybrydowym, a więc elektryczno-benzynowym zużywa 3,9 litra benzyny na 100 km i emituje około 89g/km CO2. Tym samym na jednym baku można przejechać prawie 1150 km. Nic dziwi więc może fakt ponad 400 tysięcy złożonych zamówień na ten model. W samochodzie nowej generacji spotkamy również aż trzy tryby pracy napędu: Eco (optymalizującego zużycie paliwa), EV (jazda na samym silniku elektrycznym z zerowym zużyciem paliwa i zerową emisją CO2) oraz Power (dzięki zwiększeniu pojemności silnika benzynowego z 1,5 l do 1,8 l oraz wzmocnieniu silnika elektrycznego, nowy Prius przyspiesza do 100 km/h w czasie poniżej 10 sekund).

Czy Beata i Prius to idealny eko-duet?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze