Rajd Dakar na obcasach – Beata Sadowska z Orlen Teamem

Beata Sadowska - dziennikarka TVP, pojechała śladami Polaków z załogi Orlen Team, startujących w rajdzie Dakar, by relacjonować tamtejsze wydarzenia, ale kobiecy okiem. Reporterka codziennie komentuje przebieg zmagań, podpatrując zwyczaje kierowców, panującą na rajdzie modę, gusta kulinarne i... tańczy tango!

 

Codzienne relacje reporterki TVP 2 dają wszystkim więcej informacji o rajdzie, niż tylko te sportowe.

fot. sport.tvp.pl

14 Polaków, 40 stopni upału, pustynia i wysokie góry… Beata Sadowska na własne oczy przekonuje się, jak wymagająca i niebezpieczna jest trasa Rajdu Dakar. Polka śledzi codziennie losy polskich kierowców z Orlen Teamu, zwracając uwagę na mnóstwo szczegółów, których nie relacjonują żadne media.

O udziale kobiet w Rajdzie Dakar pisałyśmy wcześniej tutaj.

Dzięki Beacie i relacjom „Dakar na obcasach” jeszcze przed rozpoczęciem zmagań, można było podejrzeć pierwsze próby tańca tanga w słynnej szkole Confiteria Ideal w Buenos Aires. Jako partnera w tym trudnym tańcu wybrała motocyklistę – Marka Dąbrowskiego.

 

 

Zbiera informacje o codziennych przeżyciach od kierowców Orlen Team.
fot. sport.tvp.pl

Reporterkę TVP ciekawią nietypowe konstrukcje samochodów (buggy), które przemierzają trasę Rajdu Dakar, moda panującą na maszynach i po trudnych etapach – na biwaku, zagląda kierowcom do talerzy pytając o ulubione dania, ale także odwiedza centrum prasowe, w którym codziennie powstają setki przekazów dla stacji telewizyjnych na całym świecie.

Warto oglądać „Dakar na obcasach” także dlatego, by dowiedzieć się jak istotną rolę podczas rajdu spełniają bohaterowie drugiego planu, czyli mechanicy, o której muszą wstać załogi i co wtedy czują. Reporterka oddaje także całe piękno okolic Argentyny i Chile, których niestety kierowcy nie mają szansy dostrzec.

 

 

Beata Sadowska także zlotu ptaka – z helikoptera – obserwuje rajd Dakar.
fot. sport.tvp.pl

Blog Beaty Sadowskiej na Twiterze znajdziesz klikając tu http://twitter.com/beata_sadowska/

Krótkie filmy „Dakar na obcasach” emitowane są codziennie o 23.15 w TVP 2. Możesz je obejrzeć z pewnym opóźnieniem także tutaj – http://sport.tvp.pl/motorowe/rajd-dakar/wideo lub Dakar.tvp.pl

Dłuższe relacje Beaty Sadowskiej można zobaczyć od poniedziałku do piątku w „Pytaniu na Śniadanie” w TVP 2.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze