Bardzo bolesny wypadek na skuterze. Jak on to zrobił?

Bardzo bolesny wypadek na skuterze. Jak on to zrobił?

01 października 2020
1
3
Kierujący skuterem wykazał się wyjątkową nieodpowiedzialnością i brakiem wyobraźni. Dobrze że nikt inny nie został ranny.

Trudno zrozumieć jak doszło do tej sytuacji, między innymi dlatego, że ktoś postanowił zaoszczędzić trochę miejsca na serwerach YouTuba, ucinając kilka pierwszych sekund, które wyjaśniłyby nam, jaki był początek zdarzenia. A tak widzimy tylko mężczyznę na skuterze, który uderza w przydrożny płotek, traci panowanie nad pojazdem i spada z niego.

Pijany na skuterze spowodował kolizję, porzucił pasażera i uciekł

Czy mężczyzna jechał zbyt szybko, nie potrafił utrzymać się na asfalcie i dlatego zjechał na chodnik? A może chciał pojechać chodnikiem, tylko przesadził z gazem? Trudno to ocenić.

Kobieta na skuterze, po uderzeniu przez samochód, wpadła do studzienki kanalizacyjnej!

Bez wątpienia zdarzenie było bardzo bolesne, ponieważ kierujący skuterem miał na sobie tylko krótkie spodenki. Jechał bez kasku, jakiejkolwiek koszulki, ale za to w klapkach. Spadając zatrzymał się na ostro zakończonym płotku - aż dziwne, że się na niego nie nadział. Początkowo wydaje się, że skończyło się tylko na potarganych spodenkach, ale po chwili, kiedy adrenalina opadła, zaczął chodzić w kółko i donośnie krzyczeć.

Komentarze

zwolec
02 października 2020 10:19
Yyyy ... nie wiem co napisać - po prostu facet gupi i kwalifikacja do nagrody darwina ...
facet przejechał się po chodniku i z akarę ... po ogrodzeniu ;)
podoba mnie sie taka kara losu ...
iza
02 października 2020 12:01
Bezmózgowiec, dobrze, że nikt inny nie ucierpiał
jan
02 października 2020 12:01
Oskarży właściciela nieruchomości za postawienie ogrodzenia?