Babcie obalają mity na temat Diesla – wideo

Amerykanie przez lata przyzwyczaili się, że jedynym słusznym wyborem pod maską samochodu jest silnik benzynowy. Volkswagen postanowił obalić większość mitów przy pomocy trzech starszych pań oraz psa o imieniu "Tuńczyk".

Koncern Volkswagen od paru lat delikatnie przyzwyczaja mieszkańców Stanów Zjednoczonych do tego, że silniki Diesla mogą być ciekawą, bardziej ekonomiczną alternatywą do opasłych w cylindry i moc silników benzynowych. Tym razem w sieci pojawiło się kilka filmów, w których sympatyczne staruszki obalają mity na temat jednostek wysokoprężnych. 

W USA nadal panuje przekonanie, że silnik zasilany olejem napędowym jest powolny, głośny i śmierdzący, a na dodatek bardzo trudno znaleźć stację z takim paliwem. W jednym ze spotów, oprócz staruszek, pojawił się Tanner Foust (kierowca wyścigowy, kaskader, prezenter telewizyjny), który szybko rozwiewa wątpliwości pań na temat opieszałości jednostek Diesla.

[Aktualizacja]

Prezentowane wcześniej filmy zniknęły z oficjalnego konta YouTube należącego do niemieckiego koncernu. Na szczęście w sieci są dostępne ich kopie. Najprawdopodobniej zostały usunięte po tym, jak wybuchła afera z „Dieselgate”.

https://www.youtube.com/watch?v=0VA51xWXZ3g

https://www.youtube.com/watch?v=I6P-BGRmHDM 

https://www.youtube.com/watch?v=yl8B7bviTZU 

 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

gdzie sa filmy?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze