Karolina Chojnacka

Aplikacja MyDucati – świat Ducati w zasięgu twojej ręki

Ducati uruchamia aplikację mobilną MyDucati, która zapewni użytkownikom bycie na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata Ducati i umożliwi dostęp do specjalnych i ekskluzywnych treści.

Dzięki aplikacji MyDucati, producent motocykli z Bolonii jeszcze bardziej zacieśnia relacje ze swoją społecznością, oferując Ducatisti dostosowane do indywidualnych potrzeb doświadczenia i uprzywilejowany dostęp do uniwersum Ducati. Użytkownicy aplikacji będą mieć dostęp do unikalnych treści, takich jak specjalne, zarezerwowane tylko dla nich wydarzenia i ekskluzywne podglądy nowego asortymentu.

Aplikacja oferuje wiele funkcji, które pozwalają w pełni wykorzystać możliwości MyDucati. W dziale „Garaż” klienci mogą w każdej chwili zapoznać się z dokumentacją swoich motocykli i zawsze mieć przy sobie swoją kartę Ducati – oficjalny dokument Ducatisty. Tutaj entuzjaści mogą także skonfigurować Ducati swoich marzeń, zapisać je i udostępnić znajomym i dealerom. Ponadto fani mogą również dostosować sekcję za pomocą zdjęcia własnego motocyklu Ducati.

Przeczytaj też: Wirtualne muzeum Ducati

W przestrzeni przeznaczonej dla Dealerów Ducati klienci mogą jednym kliknięciem zlokalizować najbliższego dealera na podstawie geolokalizacji, zapoznać się z dostępnymi usługami i zapisać go jako „ulubiony”, a także umówić się na jazdę próbną.

Natomiast w obszarze „News” entuzjaści mają dostęp w czasie rzeczywistym do wszystkich informacji o nowych usługach i wydarzeniach organizowanych przez Ducati na całym świeci. A wszystko to dzięki systemowi powiadomień, który zawsze będzie na bieżąco informował ich o najważniejszych wiadomościach.

Aplikacja MyDucati – świat Ducati w zasięgu twojej ręki

Przeczytaj też: Test Ducati Scrambler Sixty2

Aplikacja ma również sekcję zarezerwowaną dla społeczności Desmo Owners Club (DOC), w której członkowie klubu mogą dzielić się swoją pasją do Ducati i korzystać ze wszystkich inicjatyw i korzyści dla nich zarezerwowanych.

Aby uczynić doświadczenie użytkownika tak wciągającym i spersonalizowanym, jak to tylko możliwe, MyDucati oferuje system odznak, które są odblokowywane po ukończeniu różnych sekcji. Osiągając cele, abonenci mogą uzyskać dostęp do promocji i spersonalizowanych usług w oparciu o zainteresowania i preferencje wyrażone w aplikacji.

Aplikację MyDucati, dostępną na iOS i Androida, można pobrać bezpłatnie z Apple Store i Play Store.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze