Agresywny taksówkarz atakuje i wyzywa dostawcę pizzy

Spotkać się można z opiniami, że kierowcy zawodowi są rozważni z racji dużego doświadczenia i cechują się wyrozumiałością na drodze, bo sami spędzają na niej tyle czasu. A potem spotykasz takiego taksówkarza jak ten.

Często piszemy, że nie ma reakcji bez wcześniejszej akcji. Agresorzy drogowi nie atakują wszystkich wkoło, tylko konkretnego kierowcę, który im czymś „podpadł”. Co takiego zrobił dostawca pizzy? Taksówkarz jadący Skodą chciał zjechać z zanikającego pasa, ale nadjechał dostawca w Volkswagenie. Taksówkarz musiał lekko zahamować, ale nadal mógł płynnie i bezpiecznie zmienić pas. To go rozsierdziło.

Agresywny taksówkarz atakuje pieszego, a patrol policji udaje, że nic nie widzi

Przy najbliższej okazji wyprzedził białego Volkswagena i złośliwie zahamował mu przed maską. Potem, gdy obaj kierowcy zatrzymali się na światłach, zaczął krzyczeć do dostawcy i wyzywać go. Chciał nawet wysiąść z auta, trudno powiedzieć z jakim zamiarem. Koniec końców odpuścił i odjechał, pomimo czerwonego światła.

Taksówkarz zaatakował kluczem do kół innego kierowcę

Ciekawe czy nagranie z tej sytuacji trafiło już do korporacji, w której pracuje. Szef z pewnością byłby zachwycony, jak uprzejmych i kulturalnych kierowców zatrudnia.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze