Adam Kornacki wyjaśnia historię wyłamanych drzwi w Maserati

Nawet jeśli nie oglądaliście ani jednego odcinka „Zakupu kontrolowanego”, to z pewnością znacie historię z drzwiami Maserati GranTurismo, wyłamanymi przez autokar. Dokładne okoliczności tego zdarzenia postanowił po latach wyjaśnić Adam Kornacki.

Sytuacja miała miejsce podczas nagrywania odcinka, w którym nowego samochodu szukała aktorka Małgorzata Socha. Jednym z aut branych pod uwagę było Maserati GranTurismo. Jak wyjaśnia Kornacki, Socha była trochę przestraszona możliwościami wolnossącego V8 oraz złymi warunkami atmosferycznymi. Prowadzący postanowił zamienić się z nią miejscami i pokazać potencjał samochodu.

Pagani Zonda wpadło do rowu! Kolejny kierowca nie opanował mocnego auta?

Zatrzymali się więc na przystanku autobusowym i zamienili miejscami. Kornacki szeroko otworzył drzwi, a gdy wsiadł, zachodzący tył ruszającego autokaru zawadził je i wyłamał. Nagranie z tego zdarzenia szybko stało się hitem internetu, a na dziennikarza posypały się gromy. Teraz po latach postanowił sprawę dokładnie wyjaśnić.

Celowo uszkodzili zaparkowane auto, a uciekając wjechali w ścianę

Wszystkie szczegóły znajdziecie na poniższym nagraniu. Dowiecie się z niego, do kogo trafiły mandaty za to zdarzenie, kto je opłacił oraz dlaczego Kornacki jest niewinny całego tego zajścia.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze