Abarth Pulse – pierwszy crossover spod znaku skorpiona. Czy trafi do Europy?

Gama modelowa Abartha nie jest obecnie zbyt szeroka. Włoski producent sprzedaje w Europie jedynie modele bazujące na Fiacie 500, ale wkrótce może się to zmienić. Abarth opublikował zdjęcia swojego pierwszego crossovera.

Auta spod znaku skorpiona są dobrze znane fanom motoryzacji. Abarth to włoska marka oferująca sportowe warianty miejskich modeli Fiata. Obecnie gama modelowa Abartha nie jest zbyt szeroka. Włoski producent sprzedaje w Europie jedynie modele bazujące na Fiacie 500, ale wkrótce może się to zmienić.

Abarth opublikował zdjęcia swojego pierwszego crossovera – Abarth Pulse. Podstawą dla tego modelu jest Fiat Pulse, produkowany i sprzedawany w Brazylii.

Abarth Pulse
Abarth Pulse, fot. materiały prasowe / Abarth

Abartha Pulse od Fiata Pulse odróżniają przedni zderzak, na którym znalazła się czerwona ozdobna listwa, tylny zderzak oraz atrapa chłodnicy. Auto wyróżnia się także czerwonymi lusterkami i naklejkami. Dodatkowo znajdziemy kilka czarnych elementów ozdobnych.

Abarth Pulse
Abarth Pulse, fot. materiały prasowe / Abarth

Na razie nie wiadomo, co znajdzie się pod maską Abartha Pulse. Najmocniejszy silnik w gamie Abartha to turbo doładowany T-JET o pojemności 1,4 l i mocy 180 KM.

Niestety, nic nie wskazuje na to, że Abarth Pulse, pierwszy crossover spod znaku skorpiona, trafi na europejski rynek. Prawdopodobnie, tak jak Fiat Pulse, będzie produkowany i sprzedawany jedynie w Brazylii.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze