10 cech, za które kochamy motocyklistów!

10 cech, za które kochamy motocyklistów!
Jacy właściwie są mężczyźni-motocykliści? Czy można powiedzieć, że ich motocyklowa pasja kształtuje osobowość? Które z nabytych cech liczą się dla kobiet? Pół żartem, pół serio przedstawiamy nasze spostrzeżenia.

1. Odwaga – można ją dwojako rozpatrywać. Jedni motocykliści są odważni w przekraczaniu granic prędkości i wytrzymałości, inni w przekraczaniu granic wielu państw, podróżując po całym świecie. Motocyklista nigdy nie stoi w miejscu, ciągle szuka nowych wyzwań, miejsc do odwiedzenia, ludzi do poznania. Z nim nigdy nie będziesz się nudzić! No może zimą nieco…

2. Otwartość, komunikatywność – motocykliści to grupa ludzi, którzy łatwo nawiązują kontakty, szczególnie z innymi motocyklistami. Mają przecież wspólny temat, który można ciągnąć godzinami! Sposób na poderwanie motocyklisty? Podchodzisz, pytasz czy jest zadowolony ze swojego motocykla i masz gwarancję, że Cię nie opuści, aż do… końca tankowania.

3. Sex appeal – 90% motocyklistów w pełnym rynsztunku wygląda po prostu zabójczo! I nieważne, czy w skórze czy w tekstylnym kompleciku – i tak zwiększą swoją atrakcyjność. Efekt ten można podciągnąć pod starą mądrością życiową: „Za mundurem panny sznurem”, bądź nieco nowszą wersję: „Każdy motocyklista jest przystojny, dopóki nie zdejmie kasku”.

4. Spontaniczność, elastyczność – niewiele trzeba, żeby wsadzić motocyklistę na motocykl. I nieważna jest pora dnia i nocy, powód, pogoda, humor (bo i tak się poprawi na motocyklu). Nigdy nie wiesz, kiedy pognacie razem na koniec świata, bo psychika motocyklisty zawsze jest gotowa na przygody.

5. Rycerskość – tak, tak, coś z tej cechy mają. Motocykliści dbają o swoje kobiety, liczą się z ich zdaniem, są w stanie stanąć w ich obronie. Gdy do grupy motocyklistów dołączy kobieta, to może poczuć się wyjątkowa, a i oni nieco łagodnieją (wyrazów na k… jakby mniej używają?). Są także uczynni i pomogą w każdym problemie (jednak motocyklowym najbardziej). A w zgranej grupie motocyklistów obowiązuje zasada: "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". Dziewczyny! Dla takiego rycerza na rumaku warto zapuszczać warkocz!

6. Poczucie humoru – widzieliście grupę motocyklistów, którzy siedzą jak na stypie? Bo ja nie! W grupie pasjonatów motocyklowych nigdy nie brakuje śmiechu. Łatwo z nimi zapomnieć o kłopotach dnia codziennego, a i nabytym optymizmem je przezwyciężyć.

7. Przewidywalność – gustu i zachowań motocyklisty. Gdyż prawdziwy motocyklista zawsze potrzebuje czegoś do motocykla, więc łatwo mu dobrać prezent. Wolny czas chętnie spędzi na motocyklu, więc łatwo z nim planować jego organizację. Jak znika, to jest z kumplami-motocyklistami, najczęściej w garażu. A jak chcesz go podniecić – to rozbieraj się przy motocyklu – wtedy zauważy...

8. Złota rączka - zwykle motocyklista ma także smykałkę do naprawiania i szukania przyczyn awarii – co się przyda też w domu. Nie boi się ubrudzić i rozwiązywać dany problem może nawet godzinami. Tylko nie zapomnij go potem pochwalić!

9. Refleks – czy na motocyklu sportowym na torze czy w podróży, motocyklista musi pozostawać czujny i reagować na czas. Takie umiejętności utrzymują umysł w pełnej sprawności do późnych lat (kiedy jest już trochę mniej kasy na paliwo z emerytury).

10. Samodzielność, zaradność – motocyklista potrafi sam o siebie zadbać. Zadbać o paliwo, o obiad w drodze, o dokładne spakowanie się w podróż, o ciekawą trasę, o kolegów i o Ciebie. Nie zgubi się tak łatwo i potrafi spytać o drogę. A gdy życie go jednak zaskoczy, to z pewnością ma wiele telefonów ratunkowych do innych motocyklistów, którzy pomogą w potrzebie.

Wniosek nasuwa się prosty – by utrzymać przy sobie motocyklistę, najlepiej jest podzielać jego pasję lub chociaż ją akceptować i od czasu do czasu być towarzyszką na wypadzie motocyklowym. Bo nie ma nic gorszego dla serca motocyklisty, jak zazdrość kobiety o motocykl, albo wymuszanie wyboru między dwiema ukochanymi…

Top 10 o motocyklistkach: www.motocaina.pl/artykul/10-cech-za-ktore-kochamy-motocyklistki-15840.htmlKonwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.