BMW X3 debiutuje w filmie Marvela. U boku takich gwiazd jak Scarlett Johansson i Florence Pugh
BMW stanie się częścią Marvel Cinematic Universe – zobaczymy je w nowym hollywoodzkim przeboju „Czarna Wdowa”.
Nie ma lepszego samochodu niż BMW, aby zabrać nas z Natashą w podróż, podczas której rozprawi się ona z przeszłością — mówi Mindy Hamilton, starsza wiceprezes ds. współpracy marketingowej w The Walt Disney Company. — BMW X3 i BMW serii 2 Gran Coupé są pewne siebie i zwinne, tak jak Czarna Wdowa, i nie możemy się doczekać, aby pokazać światu, gdzie razem byliśmy.
Wyprodukowany przez Marvel Studios film akcji „Czarna Wdowa” porywa wieloma zapierającymi dech w piersiach scenami kaskaderskimi. Zdjęcia do filmu wystawiły na próbę nie tylko aktorów, ale także ich silnikowych partnerów.
Odwiedzający BMW Welt w Monachium będą mogli się o tym przekonać na specjalnej kilkutygodniowej wystawie, która zostanie otwarta równocześnie z premierą filmu. Szczególną atrakcją jest możliwość obejrzenia oryginalnych, dostarczonych prosto z planu pojazdów występujących w filmie.
W pełnym akcji thrillerze szpiegowskim „Czarna Wdowa” produkcji Marvel Studios tytułowa bohaterka Natasha Romanoff aka „Czarna Wdowa” zostaje wplątana w niebezpieczny spisek, który ma związek z jej przeszłością. Prześladowana przez siłę, która nie cofnie się przed niczym, by doprowadzić ją do upadku, Natasha musi zmierzyć się ze swoją szpiegowską przeszłością i zerwanymi więziami, które pozostawiła za sobą na długo przed tym, jak została częścią Avengersów.
W rolę Natashy / Czarnej Wdowy ponownie wcieli się Scarlett Johansson, Yelenę zagra Florence Pugh, jako Aleksieja / Czerwonego Strażnika zobaczymy Davida Harboura, a w Melinę wcieli się Rachel Weisz. Najnowszy film akcji Marvel Studios został wyreżyserowany przez Cate Shortland i wyprodukowany przez Kevina Feige. „Czarną Wdowę” można będzie obejrzeć w kinach.
Najnowsze
-
Test Alfa Romeo Junior Elettrica. Włoski charakter nadal tu mieszka
Alfa Romeo Junior miała zadebiutować pod nazwą “Milano”, ale problemy związane z prawami do tej nazwy sprawiły, że producent w ostatniej chwili musiał zmienić plany. Ostatecznie, najmniejszy i najbardziej kompaktowy model w aktualnej gamie włoskiej marki trafił na rynek jako Junior. W testowanej wersji mamy do czynienia z odmianą elektryczną. Podstawowe pytanie z jakim odebrałam […] -
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
-
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?