Wygraj konkurs - zostań kierowcą F1

Wygraj konkurs - zostań kierowcą F1
Stajnia McLaren ogłosiła ciekawy konkurs dla wszystkich adeptów sportowej jazdy, którzy spędzają dużo godzin przed komputerem. Nagrodą jest roczny kontrakt w Formule 1.

McLaren przy współpracy z firmą Logitech G poszukują nowego kierowcy symulatora F1. To idealna propozycja dla wszystkich maniaków gier wyścigowych, którzy zarywali noce poprawiając czasu na wirtualnych torach.

Wymagania postawione przed nowym kierowcą są wysokie. Przede wszystkim musi być odporny na stres, mieć wiedzę z zakresu inżynierii, a do tego powinien radzić sobie z pracą w grupie. 

Kandydat na nowego członka stajni McLaren zostanie wyłoniony w formie zawodów. Jury wybierze 10 kandydatów, których umiejętności zostaną zweryfikowane w centrum technologicznym McLarena w Woking.  Zwycięzca zgarnie nie tylko roczny kontrakt, ale do tego okrągłą sumę pieniędzy.

Data przyjmowania zgłoszeń nie została jeszcze opublikowana, ale warto już teraz trenować, żeby za jakiś czas dołączyć do jednego zespołu z Fernando Alonso.

 

 

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.