Motocaina - kobiecy portal motoryzacyjny

Nagie kobiety na motocyklach Ducati - galeria

Kobieta i motocykl to brzmi dumnie. Ale czy wtedy, gdy na nim leży sąpo ubrana, lub przy nim pozuje? Dlaczego by nie? Uznana fotografka, Elizabeth Raab, postanowiła utrwalić na swoich fotografiach piękno nagiego, kobiecego ciała, które - jak się okazuje - idealnie współgra z sylwetką i pewnymi elementami motocykli Ducati.

fot. Ducati Art, Elizabeth Raab

Wreszcie doczekaliśmy sesji zdjęciowej o tematyce "motocykl i kobieta", w której daleko od ociekających lateksem sexbomb i póz zbliżonych do tych z filmów erotycznych, a blisko do piękna fotografii. "The Desmo photography collection" to kolekcja 16 zdjęć z nagimi modelkami (tylko jedna jest w pełni ubrana) - przy motocyklach włoskiej marki Ducati. Każda fotografia zostala opatrzona tytułem, składającym sie z imienia pozującej kobiety i nazwy lub cyfry określającej model motocykla. 

Ally Desmosedici
fot. Ducati Art, Elizabeth Raab

Metalowe elementy jednośladów zestawione z delikatną, kobiecą skórą, barwą włosów, krągłościami i zagłębieniami ciała, okazały się doskonałym kontrapunktem tej sesji. Gra kolorów lakierów z szarością, lub ciepłym beżem naskórka wydobywają piękno, którego być może do tej pory nie dostrzegaliśmy. Bak motocykla w cudowny sposób komponujący się z damskimi udami, talia odzwierciedlająca kształt owiewek... Nic dodać, nic ująć.

Zdjęcia można kupić za około 145 euro za sztukę.

Źródło: http://www.elizabethraab.com/ 

Ally Desmosedici II
fot. Ducati Art, Elizabeth Raab

 

Analee 888
fot. Ducati Art, Elizabeth Raab

 

Janise Sport Classic

fot. Ducati Art, Elizabeth Raab
Yulia 750s
fot. Ducati Art, Elizabeth Raab

 

Ashlee Sport Classic
fot. Ducati Art, Elizabeth Raab

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji [0 komentarze]
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.