Kto wygrał nawigację motocyklową Navitel G550 Moto?

Kto wygrał nawigację motocyklową Navitel G550 Moto?
My już zwycięzcę znamy - czas, abyście i Wy dowiedzieli się, kto został szczęśliwym laureatem konkursu, w którym do wygrania była nawigacja motocyklowa.

Bardzo dziękujemy, że tak licznie wzieliście udział w naszym konkursie! Znamy już laureatkę - a jest nią... werble... Aleksandra Hoffmann - gratulacje! Naszym zdaniem wspaniale i zabawnie oddała w swoim wierszyku potrzebę wygrania nawigacji. Prosimy, aby zwyciężczyni wysłała nam na adres konkurs@motocaina.pl swoje dane teleadresowe wraz z telefonem komórkowym dla kuriera.

Mamy też wyróżnienie dla Romana S, który opisał swoje podróże - prosimy również, aby wysłał do nas na adres konkurs@motocaina.pl swoje dane - otrzyma od nas niespodziankę :-)

Wszystkich, którzy wzięli udział w niniejszym konkursie, a nie wygrali w nim, serdecznie już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w naszym największym jak dotychczas konkursie, w którym będzie można wygrać mnóstwo motoryzacyjnych gadżetów, książek, kalendarzy i pen drive'ów motoryzacyjnych marek (zarówno samochodowych jak i motocyklowych)!

Konkurs zaczynamy już w następny poniedziałek! Warto klikać w Motocaina.pl codziennie! :-)

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 4 ]
Aleksandra Hoffmann 3 miesiące temu
Wow dzięki wielkie !! Jestem zaskoczona i bardzo zadowolona :) pozdrawiam
Aleksandra Hoffmann
1
0
Odpowiedz
Roman S 2 miesiące temu
Bardzo się cieszę; ale jeszcze nic nie przyszło.....
Skuter już jeździ a motocykl coraz bliżej....
0
0
Odpowiedz
Od redakcji > Roman S 2 miesiące temu
Dzień dobry, prosimy o ponowne wysłanie maila na adres konkurs@motocaina.pl z danymi do wysyłki.
0
0
Odpowiedz
Roman S 2 miesiące temu
Chyba nici z tej nagrody.....
0
0
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.