Edyta Klim

rajdy, sport motorowy, motocykle

Zaczęło się od rajdów samochodowych - to one zmieniały jej rodzinną miejscowość w Kotlinie Kłodzkiej w pełne wrażeń, kolorów i dźwięków rajdowe show. Już jako dziewczynka zbierała autografy od znanych zawodników.

Wkrótce Internet dał jej możliwość realnego uczestnictwa w życiu społeczności rajdowej - zaczęła pisać o ukochanej dyscyplinie do Klubu Kibica Rajdowego i serwisu rajdy.hoga.pl, gdzie wkrótce została redaktorem naczelnym.

W Motocainie działa od 2009 roku, opisując postępy w karierze wielu zawodniczek samochodowych.

Gdy rzucił ją „chłopak z motocyklem”, nie mogła przeżyć utraty... możliwości jazdy jednośladem! Szybko zdała egzamin na kat. A. Prowadzi bloga na wesoło: www.pamietnik-motocyklistki.pl. Po wypadku na skuterze postanowiła kupić sobie większy motocykl, by mieć motywację do rehabilitacji połamanego barku.

Upodobała sobie podróże motocyklowe. Uwielbia poznawać ludzi, rozmawiać z prawdziwymi pasjonatami motoryzacji - stąd determinacja w przeprowadzaniu wywiadów.

Najnowsze artykuły

Malwina Polak: „mam trochę swój świat, jestem zawsze trochę pod prąd”

Beata Anioła, czyli „Kręcioła” #999 na motogymkhanie

Niedźwiedzie w Rumunii zagrożeniem dla ludzi! Bezmyślne zachowanie kierowców aut i motocykli powodem bezkarnego zabijania niedźwiedzi w 2023 roku?

Zobacz pozostałe artykuły