Złodziej felg samochodowych zatrzymany. Wartość łupu sięgnęła 200 tys. zł!

Kiedyś kradzieże kół były czymś powszechnym, a chociaż dawno się już to zmieniło, to nadal niektórzy upatrują interesu w takim złodziejskim procederze.

Śledztwo wrocławskich policjantów pozwoliło ustalić dane osoby, która dokonała zakupu kilkunastu skradzionych kompletów felg samochodowych wraz z ogumieniem. Jak się okazało, nowy właściciel nabył je na aukcji jednej ze znanych platform sprzedażowych, gdzie wystawił je na sprzedaż zatrzymany 22-letni sprawca kradzieży.

Kradli nawet kilka aut jednej doby! Nie wiedzieli, że są na celowniku policji

Felgi padły łupem złodzieja na przełomie grudnia i stycznia i zostały skradzione z jednego z magazynów zlokalizowanych w podwrocławskiej Długołęce. Policjanci znaleźli je na terenie jednej z miejscowości w województwie świętokrzyskim u ich nowego właściciela. Udało się odzyskać felgi, pochodzące z aut drogich marek (Audi, BMW, Porsche, Mercedes), których łączna wartość wynosiła blisko 200 tys. zł.

Ukradł 105 tablic rejestracyjnych! I to w jedną noc!

Pokrzywdzony odzyskał skradzione mienie, natomiast zatrzymany mężczyzna czeka teraz na rozprawę sądową. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze