Ukradł 105 tablic rejestracyjnych! I to w jedną noc!

Kradzieże tablic rejestracyjnych nie są już tak częstym problemem, jak były lata temu, ale wciąż się zdarzają. Chyba jednak nigdy na taką skalę!

Policjanci z Wiązowna wyjaśniali sprawę kradzieży tablic rejestracyjnych z zaparkowanych na terenie Józefowa pojazdów, do której doszło w nocy z 5 na 6 grudnia. Sprawa od początku wydawała się nietypowa, ponieważ poszkodowanych było bardzo wielu.

Ukradł auto, wjechał nim do lasu i poszedł spać. Obudzili go policjanci

Policjanci ustalili miejsce zamieszkania podejrzanego o ten czyn. Faktycznie zastali tam 18-latka, a przeszukaniu posesji funkcjonariusze znaleźli aż 105 sztuk tablic rejestracyjnych!. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do celi na komendzie. Jak się okazało, 18-latek działał późnym wieczorem i nocą wspólnie i w porozumieniu z nieletnią. Łączna wartość strat wyniosła blisko 6400 złotych.

Seryjny złodziej paliwa – ukradł prawie 2000 litrów! Miał bardzo pomysłowy sposób

18-letni mieszkaniec Józefowa już usłyszał zarzut kradzieży 105 sztuk tablic rejestracyjnych. Część z nich wróciła już do właścicieli. Teraz grozi mu nawet do 5 lat więzienia. Z kolei sprawa osoby nieletniej działającej wspólnie z 18-latkiem zostanie rozpatrzona w osobnym postępowaniu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze