Zima z Ducati 2018 - relacja

Zima z Ducati 2018 - relacja
Zima z Ducati to już trzecia impreza zorganizowana przez Ducati Klub Polska we współpracy z Ducati Polska. Wydarzenie to skierowane jest do miłośników motocykli Ducati, ale przyjeżdżają na nie użytkownicy jednośladów innych marek. W końcu motocykle łączą ludzi!

Nawet jeśli ktoś zmienił motocykl, a poznał ludzi z Ducati, to z pewością będzie przybywać na ich imprezy co roku. Takim przykładem jestem ja - jak padło hasło: Marzena przyjeżdżaj - nie wahałam się ani chwili!

Niedawno relacjonowałyśmy Jesień z Ducati, a jeszcze wcześniej Wiosnę z Ducati. Na "Red Winter" przyjechało z Ducati Klub Polska jeszcze większa liczba osób niż na poprzednie imprezy. Dlaczego? Tym razem była to po prostu okazja do spotkania w gronie przyjaciół, wspólnego spędzania czasu na długich rozmowach o motocyklach i doświadczeniach, nowościach, silnikach itd. Czyli to, co motocyklowe tygryski - poza jazdą - lubią najbardziej!

Można było przedstawić innym swoje drugie połówki lub całe rodziny, które najczęściej nie uczestniczą w motocyklowych wojażach. To był piękny czas w atmosferze przyjaźni - a wszystko to w przepięknych krajobrazach okolic Szklarskiej Poręby. Nie ma lepszej mieszanki, zwłaszcza z motocyklami Ducati w tle.

Zima z Ducati 2018 - relacja

Atrakcji było pod dostatkiem. Hotel Blue Mountain Resort zaoferował nam odnowę biologiczną i masaże relaksacyjne, tymczasem dzieci spędzały czas w sali zabaw, a animatorzy zadbali o ich rozrywkę. Dla pasjonatów śniegu do dyspozycji były świetnie przygotowane stoki narciarskie Harrachow, oddalone o jedynie 15 kilometrów od hotelu. Na koniec dnia - wspólne spotkania przy kolacji, przeplatane z konkursami i świetną zabawą dla wszystkich członków rodziny. Wasi partnerzy - po poznaniu uczestników imprez Ducati - nie będą mieć wątpliwości, że są to spotkania na bardzo wysokim poziomie, w towarzystwie fantastycznych ludzi.

A ja już nie mogę się doczekać nadchodzącej Wiosny z Ducati! To z pewnością będzie kolejna, świetna impreza, z profesonalną organizacją, wśród ludzi, w których żyłach płynie benzyna.

Zima z Ducati 2018 - relacja

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.