Zima z Ducati 2018 – relacja

Zima z Ducati to już trzecia impreza zorganizowana przez Ducati Klub Polska we współpracy z Ducati Polska. Wydarzenie to skierowane jest do miłośników motocykli Ducati, ale przyjeżdżają na nie użytkownicy jednośladów innych marek. W końcu motocykle łączą ludzi!

Nawet jeśli ktoś zmienił motocykl, a poznał ludzi z Ducati, to z pewością będzie przybywać na ich imprezy co roku. Takim przykładem jestem ja – jak padło hasło: Marzena przyjeżdżaj – nie wahałam się ani chwili!

Niedawno relacjonowałyśmy Jesień z Ducati, a jeszcze wcześniej Wiosnę z Ducati. Na „Red Winter” przyjechało z Ducati Klub Polska jeszcze większa liczba osób niż na poprzednie imprezy. Dlaczego? Tym razem była to po prostu okazja do spotkania w gronie przyjaciół, wspólnego spędzania czasu na długich rozmowach o motocyklach i doświadczeniach, nowościach, silnikach itd. Czyli to, co motocyklowe tygryski – poza jazdą – lubią najbardziej!

Można było przedstawić innym swoje drugie połówki lub całe rodziny, które najczęściej nie uczestniczą w motocyklowych wojażach. To był piękny czas w atmosferze przyjaźni – a wszystko to w przepięknych krajobrazach okolic Szklarskiej Poręby. Nie ma lepszej mieszanki, zwłaszcza z motocyklami Ducati w tle.

Atrakcji było pod dostatkiem. Hotel Blue Mountain Resort zaoferował nam odnowę biologiczną i masaże relaksacyjne, tymczasem dzieci spędzały czas w sali zabaw, a animatorzy zadbali o ich rozrywkę. Dla pasjonatów śniegu do dyspozycji były świetnie przygotowane stoki narciarskie Harrachow, oddalone o jedynie 15 kilometrów od hotelu. Na koniec dnia – wspólne spotkania przy kolacji, przeplatane z konkursami i świetną zabawą dla wszystkich członków rodziny. Wasi partnerzy – po poznaniu uczestników imprez Ducati – nie będą mieć wątpliwości, że są to spotkania na bardzo wysokim poziomie, w towarzystwie fantastycznych ludzi.

A ja już nie mogę się doczekać nadchodzącej Wiosny z Ducati! To z pewnością będzie kolejna, świetna impreza, z profesonalną organizacją, wśród ludzi, w których żyłach płynie benzyna.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze