Zgłoszenia do Pucharu Pań Motocaina.pl już ruszyły!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Pucharze Pań Motocaina.pl podczas Track Day Modlin - I Runda Liqui Moly Classicauto Cup 2018 (14-15.04.2018). Impreza jest jedną z 5 zaplanowanych na sezon 2018. Zgłoszenia już ruszyły!

Pierwsza runda odbędzie się na najnowszym polskim torze, który miał swoją premierę podczas Rajdu Barbórka 2017. Idealna nawierzchnia, lokalizacja zaledwie 36 km od centrum Warszawy i rozległość toru sprawiają, że impreza będzie prawdziwym świętem dla miłośników prawdziwych samochodów i motorsportu.

Przeczytaj więcej o Pucharze Pań motocaina.pl i regulaminie – tutaj.

W sobotę 14 kwietnia odbędą się treningi na jednej z dwóch części toru (175 zł w godz.16:00-19:00). W przypadku chęci skorzystania z instruktora będzie taka możliwość (400 zł za pół dnia).

W niedzielę 15 kwietnia odbędą się zawody na całym torze tj. dwóch jego częściach (350 zł do 06.04.2018 oraz 450 zł po 06.04.2018). Odcinek będzie przejeżdżany 8 razy: 2 przejazdy zapoznawcze i 6 z pomiarem czasu.

Jak się zgłosić?
Jest to impreza dedykowana przede wszystkimi dla miłośników klasyków, jednakże organizatorzy przewidzieli dla Pań możliwość startu w każdym aucie.

Aby się zapisać należy:

  • Wejść na stronę http://classicautocup.pl/tor-modlin i kliknąć na link Zapisz się.
  • Po podaniu swoich danych należy wybrać swoją grupę klasyfikacyjną uzależnioną od roku wprowadzenia modelu danego auta i jego wersji silnikowej do produkcji.
  • Nowsze auta, wyprodukowane pomiędzy 1996 a 2018 rokiem są klasyfikowane w Grupie Modern Classics pod warunkiem, że są na short liście znajdującej się na końcu Regulaminu Technicznego i Klasyfikacji (regulamin dostępny m.in. w formularzu zgłoszeniowym) i nie mieszczą się w Grupie WRC (4×4 turbo powyżej 1800 ccm do 2000 roku).
  • Jeżeli Twój samochód nie mieści się w żadnej grupie, wybierz Grupę Open. 
  • Potem należy wskazać odpowiednią kategorię modyfikacji: Classic (dla samochodów seryjnych lub z niewielkimi modyfikacjami) lub Sport. W przypadku Grupy Open należy wybrać: nie dotyczy. Szczegółowy opis poszczególnych kategorii znajduje się w Regulaminie Technicznym i Klasyfikacji.
  • Kolejnym etapem jest wybór klasy pojemnościowej (nie dotyczy to zawodniczek w Grupie Open) i odznaczenie chęci udziału w Pucharze Pań Motocaina.pl.

{{ download(210) }}
{{ download(211) }}

Zapraszamy! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Liczba miejsc jest ograniczona.

Link do zapisów: http://classicautocup.pl/
Link do FB: https://www.facebook.com/ClassicautoCup/Link do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/603069746696197/

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze