Puchar Pań Motocaina.pl w ramach Classicauto Cup 2018

Puchar Pań Motocaina.pl w ramach Classicauto Cup 2018
Serdecznie zapraszamy wszystkie zmotoryzowane kobiety, wielbicielki czterech kółek i sportowej rywalizacji, do udziału w prawdopodobnie najlepszych zawodach w naszym kraju! Już 15 kwietnia rozpocznie się Puchar Pań Motocaina.pl, który odbędzie się w ramach Classicauto Cup 2018!

Już 15 kwietnia rozpocznie się pierwsza runda unikatowego w Polsce przedsięwzięcia - Classicauto Cup, w ramach którego odbędzie się klasyfikacja kobiet - amatorek szybkiej jazdy na torze. Wszystkie panie, które ukończyły 18 lat, mają prawo jazdy kat. B i dysponują sprawnym samochodem - niezależnie od wieku i przebiegu auta, od poziomu umiejętności kierowcy (nie trzeba mieć żadnej licencji), odbytych szkoleń, czy treningów - mogą wystartować w pucharze! Fundatorem pucharów i organizatorem nagród jest Motocaina.pl :-)

Gdzie i kiedy?

Puchar Pań Motocaina.pl w ramach Classicauto Cup 2018
Classicauto Cup to cykl o charakterze pikników rajdowo-wyścigowych, na który składa się seria 5 imprez. W tym roku bedą to:
15 kwietnia - Tor Modlin
2 czerwca - Tor Bednary
22 lipca - Moto Park Ułęż
2 września - Tor FCA Tychy
7 października - Tor Modlin

Sprawdzona formuła
Organizatorzy zapewniają nie tylko sportową rywalizację, ale także iście piknikową atmosferę oraz ciekawą formułę samych zawodów. Podczas każdej eliminacji odbędą się przejazdy zapoznawcze i przejazdy na czas po wyznaczonym odcinku o długości od 2.5 do 5 km. Szczegóły każdej z eliminacji będą publikowane około 30 dni przed imprezą. Będziemy Was na bieżąco informować!

Puchar Pań Motocaina.pl w ramach Classicauto Cup 2018
Jakie wygram nagrody?
Podczas każdej rundy zostaną wręczone puchary dla 3 najszybszych pań za kierownicą. Można więc wystartować w jednej rundzie, aby przekonać się, czy złapałyście bakcyla i z miejsca powalczyć o podium oraz cenne nagrody, lub wystartować w kilku / wszystkich rundach. Lista nagród na poszczególne rundy zawsze będzie się różnić, więc warto powalczyć o każdą z nich. Lista nagród będzie ogłaszana na motocaina.pl na 30 dni przed nadciągającą eliminacją.

Jakim samochodem?
Zwykle samochody biorące udział w rozgrywkach pucharowych muszą spełniać warunki przewidziane dla poszczególnych grup klasyfikacyjnych. Nie dotyczy to jednak Pucharu Pań Motocaina.pl, a panie za kierownicą mogą startować jakimikolwiek samochodami spełniającymi kryteria bezpieczeństwa określone w Regulaminie Ogólnym i
Technicznym.

Dla porządku tylko dodamy, że w przypadku aut klasyfikowanych w grupie 8, 9 (opis tych grup znajdziesz poniżej w regulaminie) lub niespełniających wymogów żadnej z grup, współczynnik czasu przejazdu wyniesie 1,03.

Pobierz: REGULAMIN_RAMOWY_CA_CUP_2018.pdf
Rozmiar: 0.09 MB

Dlaczego powinnam wystartować?
Zachęcamy wszystkie panie, które mają "benzynę we krwi" do udziału w tej arcyciekawej rywalizacji między samymi kobietami. To nie tylko okazja, żeby spędzić miło i aktywnie czas, w gronie moto-kobiet i mężczyzn zakochanych w klasycznej motoryzacji, ale także możliwość podniesienia własnych umiejętności jazdy i walki o cenne nagrody!


Na dobry początek zawody odbędą się na Torze Modlin - jest oddalony jedynie o 36 kilometrów od Warszawy, zatem logistyka nie powinna być problemem. Obiekt jest całkowicie nowy, nawierzchnia jest perfekcyjna, a na zawodniczki czeka wiele atrakcji w postaci licznych wiaduktów.

Zawsze możesz potrenować
Jeśli nie czujesz się pewnie a chcesz wystartować, lub będziesz startować pierwszy raz w takiej rywalizacji, możesz skorzystać z całodniowego treningu (także z instruktorem) lub ze Szkoły Jazdy Classicauto (całodniowe zajęcia teoretyczne oraz praktyczne na torze). Warto podejść do tematu profesjonalnie!

Na wszystkie pytania i wątpliwości odpowiedzą organizatorzy Classicauto Cup 2018:
Paweł Wysocki, 889 152 397, info@cacup.pl
Michał Pryczek, 730 940 840, info@cacup.pl

Do zobaczenia w Modlinie!

Więcej na: https://www.facebook.com/ClassicautoCup/

Puchar Pań Motocaina.pl w ramach Classicauto Cup 2018

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.