Karolina Chojnacka

Żel pod prysznic o zapachu Passata? Sąsiad będzie zazdrościł!

Volkswagen Passat to kultowy samochód, uwielbiany przez wiele osób. Jedna z drogerii postanowiła wprowadzić na rynek specjalny żel pod prysznic o zapachu Passata. Podobno „szybcy się wściekli i już się myją”. Wiemy, jak pachnie ten kosmetyk!

Czegoś takiego jeszcze nie było! Jedna z drogerii postanowiła wprowadzić na rynek specjalny żel pod prysznic o zapachu kultowego Volkswagena Passata. Bierzemy cały koszyk.

Żel pod prysznic o zapachu passata
Żel pod prysznic o zapachu passata, fot. materiały prasowe / Hebe

Jaki jest żel o zapachu Volkswagena Passata? „Ekskluzywny jak darmowe próbki w hotelach na wakacjach „ol inkluziw” w Egipcie” oraz „gustowny jak skarpetki w sandałach”, a przede wszystkim dostępny „w kolorze rdzy na nadkolach auta sąsiada, która cieszy Twoje serce każdego ranka”.

Oczywiście najważniejsze pytanie brzmi: jak pachnie Volkswagen Passat? Otóż to cudowny zapach „niczym obłok z rury wydechowej po redukcji podczas wyprzedzania na trzeciego na podwójnej ciągłej”.

 Trzeba przyznać, że brzmi zachęcająco!

Kupicie sobie taki żel lub dacie go w prezencie jakiemuś posiadaczowi Passata? A może wolelibyście żel pod prysznic o zapachu swojego samochodu? Dajcie nam znać!

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze