Zbudował samochód Wojowniczych Żółwi Ninja

Pamiętacie Wojownicze Żółwie Ninja? Chyba każdy fan czterech kółek marzył o posiadaniu samochodu należącego do superbohaterów naszego dzieciństwa. Pewien Amerykanin postanowił zrealizować szalone marzenie.

Każdy, kto dorastał w latach 80. i 90. XX wieku z pewnością pamięta przygody Leonardo, Donatello, Michelangelo i Raphael. Czterech superbohaterów walczących ze złem przemieszczało się specjalnym pojazdem o nazwie Party Wagon. 

Rusty Robinson, właściciel muzeum kolekcjonującego pojazdy z popularnych filmów i seriali telewizyjnych, postanowił odbudować samochód należący do bohaterskich żółwi. Wszystko za sprawą dzieciaków, które odwiedzały muzeum i pytały o ten samochód.

Dwa lata temu zapytał swoich fanów na Facebooku,  jaki samochód powinien zbudować? Sugestie były jednoznaczne – padło na Party Wagon. Jako baza posłużył van Chevroleta z 1965 roku, ale najtrudniejszym elementem były boczne drzwi otwierane na specjalnym wysięgniku oraz elementy dekoracyjne nadwozia.

Party Wagon jest dopuszczony do ruchu, ale projekt nie jest jeszcze skończony. Robinson pracuje nad wnętrzem, które będzie wyłożone drewnem bambusowym. Pojawi się tam oręż należąca do Wojowniczych Żółwi Ninja. 

Zobaczcie, jak wygląda ten projekt.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze