Karolina Chojnacka

Zawodniczka W Series nie wystartuje w wyścigu przez problemy z wizą! Skandal?

Młoda rosyjska zawodniczka nie wystartuje w wyścigu W Series, ponieważ odmówiono jej wizy wjazdowej do USA.

W Series to seria wyścigowa dedykowana kobietom, która ma być wyścigową trampoliną dla zawodniczek, które do tej pory borykały się z problemami sponsorskimi. Pomysłodawcom W Series przyświeca słuszna idea – pomoc w rywalizacji na wysokim poziomie wszystkim paniom, które osiągają świetne wyniki w wyścigach, ale utknęły w niskich klasach w drodze do… Formuły 1.

Od sezonu 2021 wyścigu W Series towarzyszą ośmiu, wybranym przez organizatorów wyścigom Formuły 1. W ten weekend (22-24 października) Formuła 1 i W Series ścigają się w USA.

Zawodniczka W Series nie wystartuje w wyścigu przez problemy z wizą!

Młoda, utalentowana rosyjska zawodniczka, Irina Sidorkova nie wystąpi w nadchodzącej rundzie W Series na amerykańskim torze COTA. Dlaczego? Ponieważ odmówiono jej wizy wjazdowej do USA!

Co ciekawe, dwaj rosyjscy kierowcy Formuły 1, Nikita Mazepin i Danił Kvyat nie mieli problemów z przekroczeniem amerykańskiej granicy.

Irina Sidorkova, 18-latka z Pietrozawocka w Karelii, po pierwszej rundzie inaugurującej nowy sezon W Series zajmowała ósme miejsce w klasyfikacji generalnej. Aktualnie jest siódma, z dorobkiem 34 punktów.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze