Zatrzymanie groźnego przestępcy niczym z filmu akcji

Zatrzymanie groźnego przestępcy niczym z filmu akcji

14 września 2020
1
1
Funkcjonariusze zatrzymali sprawcę trzech napadów na policjantów. Mężczyzna poszukiwany był dodatkowo trzema listami gończymi za pobicia i kradzież z włamaniem, odpowie także za uprawę plantacji marihuany. 25-latek został zatrzymany w Chorzowie, podczas podróży samochodem.
Loading module...

Sceny niczym z filmu akcji rozegrały się w Chorzowie przy ul. Katowickiej. Jadącego Fordem Focusem 25-latka zatrzymali kryminalni z będzińskiej komendy. Wykorzystali moment, kiedy jechał w gęstym ruchu, otoczyli go, a kiedy wszystkie pojazdy się zatrzymały, przystąpili do akcji. Podejrzany próbował uciekać cofają, ale na nic się to zdało.

Brawurowy pościg zakończony staranowaniem przestępcy

Niemający stałego miejsca zamieszkania mężczyzna dawno wszedł w konflikt z prawem. Za przestępstwa popełnione w Będzinie oraz Rudzie Śląskiej, sąd wydał za nim trzy listy gończe. 25-latek miał na swoim koncie między innymi pobicie oraz kradzież z włamaniem. W grudniu ubiegłego roku, w trakcie policyjnej interwencji w Katowicach, wiedząc, że jest poszukiwany, zaatakował funkcjonariuszy.

Wymusiła pierwszeństwo na motocykliście i przeleciał nad jej maską. Okazało się, że jest poszukiwany!

Kolejny atak na policjanta miał miejsce w Myszkowie, na początku czerwca bieżącego roku. Funkcjonariusze z tamtejszej komendy ustalili, że 25-latek na ich terenie zajmuje się uprawą sporych rozmiarów plantacji marihuany. Uciekający przed nimi mężczyzna próbował samochodem potrącić jednego z mundurowych. Ostatni raz mężczyźnie „upiekło się” pod koniec lipca bieżącego roku w Czeladzi. Obawiając się wyników legitymowania w trakcie interwencji w jednym z mieszkań w centrum miasta, 25-latek zaatakował gazem policjanta.

Kompletnie pijany, poszukiwany mężczyzna jechał, kradzionym skuterem

Będzińscy stróże prawa od ponad miesiąca intensywnie go poszukiwali. 25-latek chcąc uniknąć spotkania z policjantami zmieniał miejsce pobytu. Kryminalni dowiedzieli się jakim samochodem porusza się mężczyzna, wiedzieli też o jakiej porze i dokąd będzie zmierzał. Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd i prokurator.

Komentarze

Mario
14 września 2020 13:09
Dupek