Ewa Pertyńska

Zapach Mercedesa

Wbrew pozorom nie chodzi o zapach samochodu prosto z salonu. Nie chodzi nawet o zawieszkę aromatyczną, pozwalającą na nadanie autu własnej nuty zapachowej. Mowa o… perfumach wyprodukowanych przez Mercedes-Benz.

Mercedes znany jest z produkcji wysokiej klasy samochodów, ale produkuje od wielu lat odzież i akcesoria dla fanów marki. Pisałyśmy już o lakierze do paznokci Mercedes-Benz, a teraz niemiecki producent poszedł o krok dalej i stworzył własne perfumy.

Nie od dziś wiadomo, jak kolosalne znaczenie ma zapach. Feromony decydują o tym, czy dana osoba jest dla nas atrakcyjna, czy też nie. To, w jaki sposób pachnie dana osoba, może być czynnikiem kluczowym w dalszej relacji. Z tą wiedzą niemiecki producent zaczął pracę nad kolejną dziedziną produktów.

Zapachy są podzielone na damskie i męskie. Owocem pracy Oliviera Crespa – twórcy nut zapachowych Mercedesa – jest gama perfum i wód toaletowych, również dezodorantów i żeli pod prysznic. Zapachy są intensywne i odświeżające i zyskują pozytywne opinie konsumentów. Grupy docelowe są różne: są zapachy stworzone dla mężczyzn żyjących w dużych aglomeracjach. Są też nuty kobiece, dziewczęce, z nastawieniem na porę letnią, z podkreśleniem zapachu kwiatowego, czy cytrusowego.

{{ gallery(1329) }}

Perfumy dostępne są w sklepie Douglas, ceny wahają się między 189 a 229 złotych za butelkę 30 lub 40 mililitrową.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze