Zapach Mercedesa

09 grudnia 2014
7
Wbrew pozorom nie chodzi o zapach samochodu prosto z salonu. Nie chodzi nawet o zawieszkę aromatyczną, pozwalającą na nadanie autu własnej nuty zapachowej. Mowa o… perfumach wyprodukowanych przez Mercedes-Benz.

Mercedes znany jest z produkcji wysokiej klasy samochodów, ale produkuje od wielu lat odzież i akcesoria dla fanów marki. Pisałyśmy już o lakierze do paznokci Mercedes-Benz, a teraz niemiecki producent poszedł o krok dalej i stworzył własne perfumy.

Nie od dziś wiadomo, jak kolosalne znaczenie ma zapach. Feromony decydują o tym, czy dana osoba jest dla nas atrakcyjna, czy też nie. To, w jaki sposób pachnie dana osoba, może być czynnikiem kluczowym w dalszej relacji. Z tą wiedzą niemiecki producent zaczął pracę nad kolejną dziedziną produktów.

Zapachy są podzielone na damskie i męskie. Owocem pracy Oliviera Crespa - twórcy nut zapachowych Mercedesa - jest gama perfum i wód toaletowych, również dezodorantów i żeli pod prysznic. Zapachy są intensywne i odświeżające i zyskują pozytywne opinie konsumentów. Grupy docelowe są różne: są zapachy stworzone dla mężczyzn żyjących w dużych aglomeracjach. Są też nuty kobiece, dziewczęce, z nastawieniem na porę letnią, z podkreśleniem zapachu kwiatowego, czy cytrusowego.

Perfumy dostępne są w sklepie Douglas, ceny wahają się między 189 a 229 złotych za butelkę 30 lub 40 mililitrową.

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
Podobne artykuły

Motocaina na Youtube

Najnowsze artykuły

Motocaina na Instagramie

Gorące dyskusje