Mercedes również do paznokci

09 maja 2013
10
Sądziłyście, że możecie sobie wyobrazić już wszystkie możliwości opcjonalnej personalizacji samochodu? Niekoniecznie. Możliwości mnożą się na potęgę, czego przykładem jest czterodrzwiowe coupe’ Mercedes CLA.
Loading module...

Pakiet dostępnych akcesoriów obejmuje aż 170 elementów, wśród których można znaleźć nawet dobrany kolorem do przeszyć foteli żółty lakier do paznokci. Atrakcyjnie prezentuje się też pakiet multimedialny, w szczególności Drive Kit Plus na iPhone’a. Integracja odbywa się poprzez współpracę aplikacji Mercedesa funkcjonującej pod nazwą „Digital DriveStyle” ze złączem zestawu Drive Kit Plus do iPhone’a w samochodzie. Niektóre funkcje aplikacji „Digital DriveStyle” to nawigacja Garmin z internetowymi informacjami o ruchu drogowym podawanymi w czasie rzeczywistym, funkcją wyszukiwania punktów specjalnych i trójwymiarową wizualizacją map; osobisty asystent Siri; radio internetowe i radio AUpeo! Z indywidualnym programem muzycznym; interaktywne funkcje społecznościowe i głośne odczytywanie feedów (Facebook) i tweetów (Twitter) od przyjaciół.

fot. Mercedes

Dalsze akcesoria obejmują zabudowy dachowe (m.in. do przewożenia rowerów i nart) oraz Becker Map Pilot, przekształcający radio Audio 20 CD w system nawigacyjny, zawierający nawigację z widokiem 3D i mapy całej Europy. Z kolei dla tych, którzy lubią się otaczać elementami łączącymi w sobie dynamikę i design jest długa lista akcesoriów „sport”: dywaniki welurowe, kierownica skórzana, listwa progowa czy nakładki na pedały.

Co do lakieru do paznokci... nam osobiście ten odcień bardziej podoba się na wykończeniach foteli. A jaka jest wasza opinia?

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!