Załoga TVN Turbo na Bałtowskich Bezdrożach 2013

Zimne kąpiele w Jeepie Wranglerze, próby o nazwie „Kanał pijanego sołtysa” oraz „Mały staw”, a także walka z terenem w dzień i w nocy - to wszystko czekało na załogę TVN Turbo w składzie Dagmara Kowalczyk  i Wojciech Głowacki startujących w ostatni weekend w siódmej już edycji rajdu Bałtowskie Bezdroża.

Impreza rozgrywana na terenie województwa świętokrzyskiego w okolicach miejscowości Bałtów okazała się niezwykle trudna i wymagająca, choć z pewnością jej trasa ucieszyła uczestników, którzy nie mieli jeszcze zbyt wielu okazji, by startować w typowo wiosennych warunkach. Dagmara Kowalczyk z TVN Turbo spisała się dzielnie i wywalczyła po dwóch dniach zmagań piętnaste miejsce w klasie Adventure.

Dagmara Kowalczyk pokonuje kolejne stopnie off-roadowego wtajemniczenia
fot. Tomasz Kaczmarek, Mateusz Głowacki

Dagmara Kowalczyk: W Bałtowie jest wszystko, czego tylko dusza off-roadowca może zapragnąć. Każdy OS to zupełnie inna przygoda, raz sięgająca po szybę samochodu woda, potem wycieczka po śliskich trawersach, za chwilę wysokie podjazdy, rzeka skrywająca potężne pnie drzew, do tego błoto wszelakiej maści – generalnie fantastyczna szkoła nauki przeprawy. Jechaliśmy w klasie Adventure, która naprawdę wysoko postawiła poprzeczkę, więc znowu udało się pokonać kolejne stopnie off-roadowego wtajemniczenia. Skończyliśmy w połowie stawki, choć samochód, psując się na potęgę, już w połowie rajdu dawał znać – mam dość.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze