Zakończenie sezonu Low Lublin – właścicieli obniżanych aut. Galeria

Niedawno zakończył się sezon ekipy Low Lublin, która zrzesza właścicieli nisko zawieszonych samochodów z całego województwa lubelskiego.

Auta z tzw „glebą”, po miesiącach spotkań, zjechały się na parking nowo powstałej Areny Lublin. Oglądać te cuda motoryzacji mógł każdy, kto tylko miał ochotę dotrzeć na spotkanie.

Kryterium jest proste – położenie podwozia samochodu musi być możliwie najbliżej ziemi, a szczelina między oponą a błotnikiem jak najmniejsza. Tu wyobraźnia nie zna granic. Metod jest tyle, ile aut i ich właścicieli. Wśród popularnych sposobów na obniżenie smochodu warto wymienić m.in. montaż gwintowanego zawieszenia, systemu Air Ride, czy zbudowanie nowej ramy z wycięciem nadkoli. Warunek konieczny? Ma być nisko, czyli jak mawiają zlotowicze w kuluarach "fest low". Modele obniżonych samochodów są bardzo różnorodne, co dowodzi, że dla fanatyków nie ma rzeczy nie możliwych.

Ekipa Low Lublin rozpoczęła współpracę z "Lubelskimi Klasykami Nocą", dzięki czemu atmosfera panująca na zlotach jest niesamowita. Oczy można nacieszyć nie tylko ciekawie obniżonymi autami, ale również pięknymi klasykami. Jedne zbyt stare, drugie zbyt niskie? Nic bardziej mylnego! 

Zwycięzcą wydarzenia został piękny Saab 9-3. Na drugim miejscu uplasował się Volkswagen Passat, a miejsce trzecie należało do BMW E36 z silnikiem 2,8. Miłą niespodziankę sprawiła też słynna Tigra, która pożarła urokiem rdzy wszystkich przybyłych na zlot.

Warto pokreślić wysoki poziom organizacji imprezy; organizatorzy zadbali o kulturę całego wydarzenia. Przewidziano pamiątkowe puchary i nagrody. W sumie w zlocie wzięło udział ponad 60 projektów.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze