Zakamuflowany Opel Mokka już na drogach. Jest elektryczny!

Pierwsze samochody produkcyjne będą elektryczne i mają trafić do klientów na początku 2021 roku. Samochody testowe uchylają rąbka tajemnicy.

Nowa generacja rezygnuje z dodatku X w nazwie – podobnie jak pierwsza generacja podczas debiutu w 2012 roku. Duże żółte K na zielono-czarnych bokach pojazdów testowych podpowiada co ukrywa się pod kamuflażem. K jak w nazwie Mokka.

Nowa Mokka, chociaż nadal zakamuflowana, już teraz pokazuje swoje wyraziste proporcje z krótkimi zwisami z przodu i z tyłu. Chętni na auto otrzymają czysto akumulatorową wersją, ale Mokka będzie również dostępna z silnikami spalinowymi.

Samochód elektryczny Opel Mokka drugiej generacji rozpocznie swoją produkcję w czwartym kwartale tego roku. Pierwsze samochody mają trafić do klientów na początku 2021 roku.

Nowy model jest równie mały i zwarty – ma być lepiej dopasowany do jazdy w mieście. Ponadto kierowca i pasażerowie będą mogli cieszyć się w pełni cyfrowym wnętrzem. Projektanci firmy Opel zwrócili szczególną uwagę na to, aby w kabinie znajdowało się tylko to, co najważniejsze.

Mogę obiecać, że nowa Mokka będzie jednym z najbardziej ekscytujących samochodów w naszej długiej historii! Druga generacja pokazuje wszystko to, czym jest Opel dzisiaj i czym będzie w przyszłości, zmieni ona postrzeganie naszej marki – powiedział dyrektor generalny Opla, Michael Lohscheller.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze