Karolina Chojnacka

Z Rolls-Royce’m zrealizujesz każdą swoją pasję! Oto wyjątkowy moduł rekreacyjny dla wymagających pasjonatów wszystkiego

Cullinan to Rolls-Royce, jakiego nigdy wcześniej nie widziano. Cullinan bez wysiłku i większych przygotowań zabierze swoich właścicieli na każdą epicką przygodę, którą ci odważą się podjąć. Superluksusowy SUV zapewnia właścicielowi, oprócz możliwości transportu pasażerów do celu, także dwie wyjątkowe funkcje, które gwarantują, że po przybyciu na miejsce, jadący Cullinanem będą wyposażeni we wszystko, co jest potrzebne do luksusowego przeżywania przygód.

Pierwszą z funkcji jest moduł rekreacyjny, czyli specjalna szuflada zaprojektowana tak, by bezpiecznie i niewidocznie dopasowywała się do podłogi bagażnika Cullinana. Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku moduł rekreacyjny otwiera się, aby odsłonić sprzęt i akcesoria wybrane osobiście przez właściciela samochodu. Każdy element znajduje się w osobnym, dostosowanym do indywidualnych potrzeb pojemniku. Moduł rekreacyjny można przyciąć tak, aby pasował lub kontrastował z kolorystyką wnętrza i nadwozia samochodu, zgodnie z preferencjami zamawiającego.

Rolls-Royce Motor Cars Cullinan Recreation Module

Moduł rekreacyjny zapewnia 48 litrów przestrzeni, którą można precyzyjnie skonfigurować w celu dostosowania do swoich wymagań. Co więcej, cały zestaw można wyjąć i przechowywać oddzielnie, co pozwala tworzyć moduły rekreacyjne do określonych hobby i zastosowań, od wędkarstwa, przez wspinaczkę po kiteboarding.

Rolls-Royce zapewnia, że chociaż moduł rekreacyjny w znacznym stopniu zwiększa wszechstronność i indywidualność Cullinana, to robi to bez uszczerbku dla pojemności bagażnika.

Przeczytaj też: Rolls-Royce jadący przez pustynne bezdroża. Brzmi jak science fiction, ale to prawda

Przykładowo, pod koniec 2019 roku Rolls-Royce zlecił fotografowi Markowi Riccioniemu stworzenie serii innowacyjnych zdjęć przedstawiających Black Badge Cullinan, pod osłoną nocy, wśród charakterystycznych subkultur motoryzacyjnych w Greater Los Angeles. Aby wesprzeć projekt, marka opracowała spersonalizowany fotograficzny moduł rekreacji, zawierający specjalistyczny sprzęt, w tym drona DJI Mavic Mini, 12,9-calowy Apple iPad Pro i 16-calowy Apple MacBook Pro do ściągania i edycji zdjęć w terenie. W module znalazło się również miejsce na słuchawki Riccioni Sennheiser PXC550 MkII z redukcją szumów, okulary przeciwsłoneczne Persol PO3225-S i kurtkę marki Streetwear Supreme.

Oprócz modułu rekreacyjnego, tylna komora może pomieścić także drugą funkcję Bespoke, unikalną dla Cullinana. Naciśnięcie odpowiedniego przycisku spowoduje otwarcie „apartamentu widokowego”, czyli dwóch krzesełek ustawionych po bokach stolika koktajlowego. To idealny miejsce na relaks i refleksję nad wydarzeniami dnia.

Rolls-Royce Motor Cars Cullinan Recreation Module

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze