Z rajdów do muzyki? Ramona Karlsson podbija rynek muzyczny!

Zawodniczka rajdowa - Ramona Karlsson, zaangażowała się w projekt... rockowy. Utwór pod nieprzypadkowym tytułem "Evolution" zespołu Dreamstate podbija szwedzki rynek muzyczny!

Kobieca załoga rajdowa ze Szwecji angażuje się w rynek muzyczny
fot. ramona rallying.com

Ramona jest przyjaciółką zespołu Dreamstate i w pewnym sensie stała się ich natchnieniem do nagrania nowej piosenki. Brała udział w tworzeniu jednego utworu i była też jego pierwszą recenzentką.

– Branie udziału w tworzeniu utworu rockowego od podstaw, to wspaniałe doświadczenie! Miałam gęsią skórkę jak posłuchałam pierwszej zaproponowanej wersji utworu, a potem było już tylko lepiej! Tytuł piosenki „Evolution” nawiązuje do modelu Lancera, a i sam tekst można interpretować na różne sposoby, bo ewolucja to także rozwój człowieka. Piosenka mówi o tym, jak pokonywać trudności, walczyć i dać z siebie wszystko. A gdy jest trudno, wrzucić wyższy bieg, pokonywać przeciwności i uczyć się na błędach. Z jednej strony to piosenka dla maniaków rajdowych, a z drugiej dodająca motywacji w każdej życiowej sytuacji – mówi Ramona.

Twórcy utworu to Tomas Wallin i Chris Rehn, a ich dzieło będzie oficjalnym utworem kampanii rajdowej Ramony i Mitsubishi. Po kilku dniach od wydania „Evolution” wspiął się na 3-cie miejsce w rankingu iTunes Store kategorii „rock”. Dostępny jest już materiał z nagrania, a premiera oficjalnego teledysku odbędzie się na wiosnę.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze