Yekaterina 2013 – druga edycja Międzynarodowego Rajdu Samochodowego Kobiet

Rozpoczęły się przygotowania do drugiej edycji Międzynarodowego Rajdu Samochodowego Kobiet – Yekaterina. Organizatorem rajdu jest Romuald Koperski, znany między innymi z licznych wojaży po Syberii, wspierany przez doświadczony team organizacyjny z Niemiec.

Yekaterina 2013 odbędzie się w maju. Podobnie jak w roku ubiegłym rozpocznie się uroczystym startem w Gdańsku dnia 15.05. Zakończenie rajdu planowane jest na 24.05 w Sankt Petersburgu. Głównymi punktami pośrednimi będą Wilno, Ryga oraz Tallin. Dzięki tak poprowadzonej trasie, mimo pozornie krótszego dystansu, uczestniczki mają zapewniony przejazd przez niezwykle ciekawe i dziewicze tereny.

fot. materiały organizatora

Rajd Yekaterina 2013, podobnie jak jego pierwsza edycja, kierowany jest do kobiet lubiących wyzwania i chcących sprawdzić się w rajdowych warunkach. Ma charakter rajdu turystycznego z elementami rywalizacji sportowej. Z pewnością jest to bardzo atrakcyjna propozycja dla kobiet – zarówno zaprawionych w wyprawowych bojach, jak i zupełnych nowicjuszek.

Nad bezpieczeństwem startujących załóg czuwać będzie doświadczony zespół mechaników rajdowych, biorących wielokrotnie udział w organizacji takich rajdów jak Rally Breslau, MT Rally czy Transgothica.

Więcej informacji:

http://yekaterina.pl/ http://www.facebook.com/RajdKobietYekaterina

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze