Quantcast

Wystawiono na sprzedaż dach do Bugatti Chiron. Za tę kwotę można kupić nowy samochód

Bugatti Chiron to auto, które wymyka się pojęciu supersamochodu. Wygląda bosko, ma zabójcze osiągi i równie zabójczą cenę... Drogi jest nie tylko sam zakup samochodu, ale także koszty utrzymania i części zamiennych.

Na instagramowym profilu firmy SGR Automotive, która zajmuje się między innymi dystrybucją części do supersamochodów, pojawił się fabryczny dach przeznaczony do montażu w Bugatti Chrion. Sprzedawca twierdzi, że dach jest oryginalny i w doskonałym stanie.

Cena? Okazyjna. Jedyne 55 tysięcy dolarów. Za tę kwotę spokojnie można kupić samochód, który być może nie będzie dorównywał Bugatti w kwestii osiągów, ale za to będzie doposażony po sam dach.

Czy dach za 55 tysięcy dolarów to przesada? Trzeba podkreślić, że ten element Bugatti Chiron, wykonany w całości z włókna węglowego, stanowi bardzo ważny element strukturalny mający wpływ na sztywność konstrukcji. Jakiekolwiek uszkodzenia mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo, a także na wrażenia z jazdy. Cenę można więc uznać za uzasadnioną.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze