Wystawa „Wpadki Top Gear” w centrum Warszawy

Od piątku 17 stycznia BBC Worldwide zaprasza na Pasaż Wiecha do obejrzenia polskich samochodów w nietypowych aranżacjach.

W ramach wystawy na Pasażu Wiecha staną dwa szklane kontenery, w których umiejscowione będą kultowe polskie samochody – Polonez i Fiat 126p. Nie będą to jednak zwykłe samochody – nad każdym z nich pracował profesjonalny zespół mechaników, tworząc prawdziwe dzieła sztuki. Wystawa związana jest z nowym programem „Wpadki Top Gear”, którego premiera odbędzie się 23 stycznia w BBC Knowledge.

Samochody zostały przerobione w zabawny sposób na pojazdy dopasowane do polskich warunków drogowych – z Fiata 126p powstał skuter śnieżny, dzięki któremu nierówne podłoże i intensywne opady śniegu nie będą już nigdy przeszkodą. Natomiast Polonez stał się dużo węższy, dzięki czemu z pewnością zmieści się w każdej wąskiej uliczce i doskonale poradzi sobie w korkach.

Na specjalnych ekranach znajdujących się w szklanych kontenerach uczestnicy wystawy będą mogli zobaczyć jak wyglądały prace nad samochodami, od momentu ich dostarczenia do warsztatu aż po finalny efekt. W przerwach między filmikami przechodnie zobaczą zwiastun programu „Wpadki Top Gear”.

W programie „Wpadki Top Gear” Richard Hammond przedstawia dwa wyjątkowo zabawne odcinki „Top Gear”. Przypomina w nich różne zadania, które wykonywała (czy raczej – próbowała wykonać) ekipa programu. Zobaczymy słynne, ambitne, ale też najgłupsze i często krępujące wyzwania oraz związane z nimi wpadki. Widzowie będą mogli zobaczyć fragmenty różnych serii programu i odcinków specjalnych, a także poznać kulisy niektórych spektakularnych porażek. Premiera „Wpadek Top Gear” będzie miała miejsce 23 stycznia o 22:00 w BBC Knowledge.

Wystawa umiejscowiona będzie przy skrzyżowaniu Pasażu Wiecha z ulicą Chmielną. Potrwa od 17 do 23 stycznia. Samochody będzie można oglądać bez żadnych opłat.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze