Wyścigowe bliźniaczki Alesia i Jacqueline. Co planują w sezonie 2020?

30 lipca 2020
Alesia i Jacqueline Kreutzpointner ogłosiły swoje plany na sezon 2020. 21-letnie bliźniczki będą dzielić BMW M4 GT4 w zespole Molitor-Racing-Systems.
Loading module...

Benzynę Alesia i Jacqueline Kreutzpointner mają we krwi. Ich ojciec Fritz startował u boku Michaela Schumachera w 24-godzinnym wyścigu Le Mans. Był też członkiem legendarnej juniorskiej drużyny Mercedes-Benz na początku lat 90. i dwukrotnym mistrzem European Truck.

Towarzyszyłyśmy naszemu ojcu, odnoszącemu sukcesy kierowcy wyścigowemu, od najmłodszych lat. Teraz zaczynamy własną karierę w sportach motorowych. Jako bliźniaczki jesteśmy zespołem bezkonkurencyjnym.

Przeczytaj też: Gaby von Oppenheim: w świecie wyścigów historycznych

Alesia i Jacqueline Kreutzpointner znane jako „Racign Twins” właśnie ogłosiły swoje plany na sezon 2020. Bliźniaczki będą się ścigać w ADAC GT4 Germany. Dziewczyny będą dzielić BMW M4 GT4 w zespole Molitor-Racing-Systems.

Tegoroczny sezon ADAC GT4 Germany będzie składać się z sześciu weekendów wyścigowych z wyścigami w Niemczech, Austrii i Holandii. Otwarcie sezonu zaplanowano na 14-16 sierpnia na torze Nürburgring.

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!