Wyprzedzamy nowotwór na słynnej Karowej

Podczas 57. Rajdu Barbórka nie mogło zabraknąć kampanii "Wyprzedzamy nowotwór". Tym razem fundację reprezentowała załoga z nr 86 Elefant/W.Sroczyński.

57. Rajd Barbórka zakończył tegoroczny sezon rajdowy. Na odcinkach specjalnych nie mogło zabraknąć Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową i kampanii społecznej „Wyprzedzamy nowotwór”. Walka o poprawę wczesnej diagnostyki nowotworów wieku dziecięcego trwa intensywnie cały sezon, a symboliczne naklejki z logo akcji pojawiały się podczas każdej rundy Historycznych Rajdowych Mistrzostw Polski. 

Podczas Rajdu Barbórka fundację reprezentowali Zbyszek Kotarba (Elefant) i Wojtek Sroczyński. Załoga z nr 86 brała udział nie tylko w próbie sportowej, ale przede wszystkim przypominała, że szybkie wykrycie nowotworu u dziecka jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o sukcesie leczenia. 

W kampanię „Wyprzedzamy nowotwór” angażuje się coraz szersze grono rajdowców. Logo akcji można zobaczyć już nie tylko na autach historycznych. W ostatni weekend wszystkie samochody APR Motorsport także jechały z naklejką „Wyprzedzamy nowotwór”, a do zawodników wspierających chore dzieci dołączyli między innymi Łukasz Byśkiniewicz i Adam Jędraszek, Maciej Lubiak i Anna Lubiak, Adam Kornacki i Maciej Wisławski, Kamil Bolek i Marcin Gaś. 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze