Wypadek w Cierpicach – znaleźli ciało w pojeździe dzień po wypadku!

Tragiczny w skutkach wypadek okazał się jeszcze tragiczniejszy, niż pierwotnie zakładano. Okazało się, że pracujące na miejscu służby „przeoczyły” jednego z uczestników wypadku, znajdującego się w samochodzie!

Do zdarzenia doszło w miejscowości Cierpicie pod Toruniem. Kierowca dostawczego Opla miał próbować uniknąć kolizji z pojazdem, który nagle przed nim zahamował. Zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z ciężarówką jadącą z naprzeciwka, a potem jeszcze uderzył w jadącego za nim Fiata Doblo.

Wypadek radiowozów – policjanci też nie potrafią zachować bezpiecznej odległości?

Jak podała toruńska policja, w wypadku zginęła jedna osoba, a trzy ranne zostały zabrane do szpitali karetkami oraz helikopterem. Jednak dzień później funkcjonariusze otrzymali informację, że busem miała podróżować jeszcze jedna osoba. Po dokładnym przeszukaniu pojazdu, który w tym czasie został już przetransportowany na policyjny parking, odnaleziono ciało mężczyzny. Znajdowało się w części ładunkowej, między przewożonymi materiałami budowlanymi. To mogło spowodować, że przebywający na miejscu policjanci, strażacy, ratownicy medyczni oraz prokurator, nie odnaleźli jeszcze jednego poszkodowanego. Jak też podaje PAP, osoby które przeżyły zdarzenie, miały zeznawać, że nikt więcej z nimi nie podróżował.

Audi wjechało w pieszego na chodniku! Kierowca miał gaz w podłodze?

Sprawa jest jednak bardzo poważna i prokuratura zawnioskowała o przeniesienie śledztwa, a pięciu policjantów, będących na miejscu zdarzenia, zostało zawieszonych. Istnieje bowiem prawdopodobieństwo, że mężczyźnie można było próbować udzielić pomocy zaraz po zdarzeniu. Będzie to przedmiotem śledztwa, chociaż jak podała już Prokuratura Okręgowa w Toruniu, wstępna opinia biegłego wskazuje, że poszkodowany poniósł śmierć na miejscu.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze