Wyjątkowo złośliwy (i potencjalnie niebezpieczny) kierowca Fiata Bravo

Trudno doprawdy zrozumieć kierowców, którzy aktywnie starają się utrudniać innym życie na drodze i doprowadzać do niebezpiecznych sytuacji.

Akcja na nagraniu zaczyna się od około 0:35. Wtedy kierowca ciężarówki z kamerą dogania Fiata Bravo na zjeździe z drogi szybkiego ruchu. Postanawia natychmiast go wyprzedzić, ale kierujący osobówką dodaje gazu.

Kierowca BMW celowo doprowadza do kolizji, myśląc, że jest bezkarny

Przerażające w tej sytuacji jest to, że jadą w ten sposób 20 sekund! A kiedy kierowca ciężarówki zwalnia i chce się schować za Fiata ten również hamuje, żeby mu tu uniemożliwić. Nawet zatrzymuje się na moment, jakby chciał doprowadzić do kolizji ciężarówki z drugą, która nadjechała z naprzeciwka!

Kierowca zdołał uciec policjantom, ale po drodze zgubił swoje dokumenty

Później jeszcze kilkukrotnie wciska hamulec, żeby postraszyć kierującego autem ciężarowym. Autor nagrania mimo to podejmuje kolejną próbę wyprzedzenia Bravo, ale ostatecznie decyduje się na zjechanie z drogi na duży parking, rozsądnie kończąc niebezpieczną jazdę.

Przesadził z prędkością w czasie deszczu, cudem uniknął śmierci

Słowa „dłuższy materiał” znajdujące się w tytule nagrania wskazują prawdopodobnie, że do sieci wcześniej trafiła krótsza wersja wideo i komentujący zarzucali autorowi, że pewnie sprowokował wcześniej kierowcę Bravo i dlatego nie pokazuje, co działo się wcześniej. Wygląda na to, że wcześniej się nie spotkali, chociaż nadal nie jest to całkowicie pewne. Zastanawiające jest też zachowanie kierowcy ciężarówki – wyprzedzanie samochodu, który zaczyna się rozpędzać po wykonaniu jakiegoś manewru jest rozsądne tylko wtedy, kiedy wiemy, że mamy znacznie szybsze auto. Dlaczego autor nagrania natychmiast zaczął wyprzedzać Fiata, chociaż logika podpowiada, że osobówka natychmiast mu odjedzie na prostej? Zastanawiające.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

ten szeryf powinie trafić do prawdziwego szeryfa

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze