Wygraj wejściówki na "Co nas kręci" - "Why we ride" w Warszawie

27 maja 2014
Dziś grasz, dziś wygrywasz! Zdobądź jedną z 10 podwójnych wejściówek!

Rozwiązanie konkursu TUTAJ

 

Przynajmniej 17 sal w Multikinie i 15 kin studyjnych będzie od 30 maja grało „Co nas kręci” (więcej o filmie pisałyśmy tu). Ale już dziś w warszawskim kinie Wisła, o godzinie 20.00 odbędzie się przedpremierowy pokaz tego niesamowitego dokumentu, obrazującego pasję do motocykli przeróżnych osób, niezależnie od wieku, doświadczenia, czy możliwości finansowych. Hasło przewodnie produkcji to: everyone has a reason! (każdy ma swój powód).

Aby wygrać jedno z dziesięciu podwójnych zaproszeń na pokaz przedpremierowy do kina Wisła, na dziś 27 maja na godzinę 20.00, wystarczy napisać pod tym artykułem, w komentarzu, uzasadnienie: dlaczego akurat Ty masz otrzymać to zaproszenie.

Komentarze pozostawione za pośrednictwem Facebooka pod tym artykułem będą mieć dodatkową wartość, gdy liczba like'ów pod Twoim komentarzem będzie wysoka.

Wygrywają najciekawsze, najbardziej zabawne komentarze, zamieszczone dziś, 27 maja, do godziny 16.00. Do godziny 17.00 ogłosimy w kolejnym artykule zwycięzców, którzy będą mogli odebrać swoje wejściówki w kasie kina, po weryfikacji danych osobowych.

Powodzenia!

Rozwiązanie konkursu TUTAJ

Komentarze

Fera Gasaron
27 maja 2014 09:54
Powinnam i chce i musze wygrac wejsciowki, bo 1) jestem pierwsza, 2) bo to mnie kreci, 3) nie dlugo zdaje praktyczny kat.A, 4) bo chcialabym wygrac tak poprostu i cieszyc sie jak dziecko :-)
Joanka
27 maja 2014 09:59
Dlaczego ja? To proste,motocykl to moja miłość, jeżdżąc na moto poznałam swoją drugą połówkę. A teraz chętnie pójdziemy zobaczyć dlaczego inni jeżdżą :-)
Karola
27 maja 2014 10:28
nie mam moto, to chociaż sobie popatrzę :P
sesarna
27 maja 2014 10:43
Kocham jezdzic i mimo wypadkow i wszelkich przeciwnosci losu ktore co i rusz lokuja mnie w szpitalach robie to nadal i robic bede. Bo wtedy czuje ze nie mam zadnych zmartwien i zyje innym zyciem! Bardzo przyjemnym :)