Wygraj wejściówki na „Co nas kręci” – „Why we ride” w Warszawie

Dziś grasz, dziś wygrywasz! Zdobądź jedną z 10 podwójnych wejściówek!

Rozwiązanie konkursu TUTAJ

 

Przynajmniej 17 sal w Multikinie i 15 kin studyjnych będzie od 30 maja grało „Co nas kręci” (więcej o filmie pisałyśmy tu). Ale już dziś w warszawskim kinie Wisła, o godzinie 20.00 odbędzie się przedpremierowy pokaz tego niesamowitego dokumentu, obrazującego pasję do motocykli przeróżnych osób, niezależnie od wieku, doświadczenia, czy możliwości finansowych. Hasło przewodnie produkcji to: everyone has a reason! (każdy ma swój powód).

Aby wygrać jedno z dziesięciu podwójnych zaproszeń na pokaz przedpremierowy do kina Wisła, na dziś 27 maja na godzinę 20.00, wystarczy napisać pod tym artykułem, w komentarzu, uzasadnienie: dlaczego akurat Ty masz otrzymać to zaproszenie.

Komentarze pozostawione za pośrednictwem Facebooka pod tym artykułem będą mieć dodatkową wartość, gdy liczba like’ów pod Twoim komentarzem będzie wysoka.

Wygrywają najciekawsze, najbardziej zabawne komentarze, zamieszczone dziś, 27 maja, do godziny 16.00. Do godziny 17.00 ogłosimy w kolejnym artykule zwycięzców, którzy będą mogli odebrać swoje wejściówki w kasie kina, po weryfikacji danych osobowych.

Powodzenia!

Rozwiązanie konkursu TUTAJ

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze