Katarzyna Frendl

Wygraj samochodową książkę autora Jamesa Bonda!

„Bang Bang! Wystrzałowy samochód” miał premierę 19 lipca, a już dziś możesz ją wygrać na Motocaina.pl! To książka napisana dla dzieci, jedyna w twórczości Iana Fleminga, autora Jamesa Bonda!

Twórca Jamesa Bonda, Ian Fleming, wraca na polskie salony księgarskie. Po ponad 50 latach od premiery, wreszcie ukazuje się polskie wydanie książki „Chitty Chitty Bang Bang” – jedynej powieści w dorobku Fleminga napisanej dla nieco młodszego czytelnika. Ale niech to Was nie zrazi, bondowskich nawiązań tutaj nie brakuje. Nadal jest gorąco i wybuchowo. A dlaczego Fleming przesiadł się z Astona Martina do rodzinnego, ale nadal wyścigowego kabrioletu? I co wspólnego z tym miał hrabia polskiego pochodzenia?  Kreator postaci agenta 007 zaprasza Was na przejażdżkę!

Gdy rodzice kupują stary samochód, bliźniaki Jemima i Jeremy nie mają wątpliwości, że ich tata przywróci życie zdezelowanej maszynie. W końcu jest prawdziwym odkrywcą i wynalazcą! Ale nawet on nie spodziewa się, jakie niezwykłe możliwości kryją się pod maską, ani dokąd pojazd zabierze nowych właścicieli. Wakacyjna wycieczka może się zakończyć w sklepie ze słodyczami, wśród zatopionych wraków albo… w kryjówce gangsterów.

Ian Fleming – dziennikarz i pracownik brytyjskiego wywiadu w czasie II wojny światowej, zasłynął jako autor powieści o Jamesie Bondzie. Zainspirowany legendarnym pojazdem wyścigowym, stworzył dla swojego syna opowieść o niezwykłym samochodzie. Bohaterowie tej historii wystąpili także w musicalu familijnym „Nasz cudowny samochodzik” według scenariusza Kena Hughesa i Roalda Dahla.

Do wygrania mamy jeden egzemplarz tej unikalnej książki! Wystarczy pod tym artykułem napisać dlaczego akurat Ty chcesz wygrać „Bang Bang! Wystrzałowy samochód”? Na Wasze komentarze konkursowe czekamy do końca niedzieli 30.08 (godz. 23.59). Wybierzemy naszym zdaniem najciekawszą argumentację – powodzenia!

Zwycięzcę konkursu ogłosimy w poniedziałek 31.08.2017.

Rozwiązanie konkursu: książkę wygrywa osoba o nicku Ola TW 200 – gratulujemy! Prosimy przesłać do nas na adres konkurs@motocaina.pl swój adres i telefon dla kuriera.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Dzień dobry,
Chciałabym wygrać książkę „Bang Bang! Wystrzałowy samochód”, ponieważ chcę ją podarować synkowi chrzestnemu mojego chłopaka. Mały ma 5 lat i – w przeciwieństwie do swojego starszego o 2 lata brata – nie znalazł jeszcze swojej pasji (wszak to bardzo młody wiek). Fascynuje i interesuje go wiele , jest ciekawy świata, ale jeszcze się „nie określił”. Mój chłopak, który motoryzacją zajmuje się zawodowo, powiedział, że nie spotkał wcześniej chłopca w tym wieku, który tak znałby się na majsterkowaniu. Zauważył to , gdy razem naprawiali rower chłopca. Chodziło mu między innymi o sposób trzymania śrubokręta, wiedzę i pomysły, co i jak zmontować, skręcić, naprawić. A może chłopiec zostanie odkrywcą i wynalazcą w dziedzinie motoryzacji?
Pozdrawiam,

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze