Wybierz nazwę nowego Seata

Rodzina SUV-ów Seata powiększa się. Do modelu Ateca dołączą crossover Arona oraz trzeci, duży SUV. Każdy miłośnik motoryzacji może od dzisiaj zgłosić swój pomysł na jego nazwę, za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej. Hiszpański producent czeka na propozycje do 22 czerwca.

Hiszpański producent ogłosił właśnie konkurs na nazwę nowego, dużego SUV-a. Model dołączy do SUV-a Ateca oraz Arona i uzupełni ofertę producenta w tym segmencie. Premiera 7-miejscowego auta zaplanowana jest na 2018 rok. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są od 7.06 do 22.06 za pośrednictwem strony internetowej:
www.seat-auto.pl/samochody/nowy-duzy-suv/seeking-name.html

Nowa nazwa, poza nawiązaniem do ojczyzny producenta, powinna odzwierciedlać charakter nowego samochodu. Spośród nadesłanych propozycji zespół ekspertów wybierze najciekawsze. Z nich, w drodze głosowania, zostanie wybrana nowa nazwa trzeciego SUV-a w ofercie SEAT-a. Ogłoszenie wyników odbędzie się 15 października. Hiszpański producent zaprasza do zabawy wszystkich miłośników motoryzacji – na zwycięzcę konkursu czeka nagroda-niespodzianka.

 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

2018 to jeszcze długo, ciekawe jak będzie wyposażony. Z 7 osobowych suvów rexton jest fajny. Brat sobie takiego sprawił jak mu się rodzina powiększyła i wiem, że fotele może dowolnie konfigurować, więc w razie czego sporo rzeczy i dużych bagaży można w nim przewieźć. Przestronne wnętrze to podstawa przy autach tego typu.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze